Ніколи не погоджуйтеся на погану каву, поганих друзів або поганого чоловіка

Чому не варто погоджуватися на погану каву, поганих друзів або поганого чоловіка.
Бути байдужою – це не круто. Люди хочуть, щоб ви були всюди своєї, щоб ви пливли за течією і брали все, як є. Може, в деяких сферах життя так і потрібно, але явно не в усьому.

Є ті сфери, де ви ніколи не повинні приймати посередність. За деякі речі потрібно боротися. Джерело.

Люди, які не знають, як жити так, як вони хочуть, змусять вас почувати себе погано від того, що ви до чогось прагнете. Вони можуть називати вас снобом, егоїстом – просто за те, що ви досягаєте того, що робить вас щасливою.

Але якщо ви будете жити, постійно переживаючи, що думають про вас інші, тоді у вас буде дуже спокійне і дуже нудне життя.

Ваше життя має бути відображенням того, що ви найбільше любите і що робить вас щасливою. Ви не повинні боятися сказати про це. Якщо ви поводите себе, немов вам наплювати, тоді ви і отримаєте від життя те, на що вам наплювати. Все просто.

Є мільйон інших речей, які ви не можете контролювати, і на які вам доведеться забити. Зазвичай це все, що пов’язано з іншими людьми і тим, що вони думають, відчувають і роблять. Ніколи не слід чекати чогось від інших, тому що ви не можете ні вплинути на інших, ні змінити їхні здобутки.

Що ви можете змінити, так це те, що ви допускаєте у своєму житті. Ви можете контролювати рівень життя, як ви хочете жити.

Читайте також: Вона шукала багатого чоловіка, але відповідь банкіра швидко її обломала

Так що не залишайтеся з поганими друзям, які використовують вас. Не тягніться за поганими чоловіками, які ніколи не тримають слово і змушують вас чекати. І ніколи не погоджуйтеся на погану каву. Краще заплатіть кілька зайвих гривень, але купіть собі щось дійсно смачне.

Життя занадто коротке, щоб витрачати свою енергію на речі, які вас виснажують. Досить бути байдужою. Зосередьтеся на тому, що ви можете зробити, щоб бути щасливою.