fbpx

Ніколи не зрадять: 3 найвірніших чоловіка по знаку Зодіака

Отже, які ж чоловічі знаки Зодіаку вважаються найкращими? Ви точно будете здивовані, проте, так і є.

Третє місце належить Скорпіонам

Здивовані, що взагалі роблять Скорпіони в цьому рейтингу? А ось і даремно. Звичайно, Скорпіон не даремно названий самим пpистpасним з усіх. Так все вірно, всередині нього вирують небачені пpистpасті.

Так, все вірно, поки він знайде ту єдину – він зачарує безліч жінок. Так все вірно, жінки будуть липнути до нього починаючи з раннього дитинства і до глибокої старості. Однак, коли він все ж зважується одружитися своїй дружині він буде вірний і відданий. І до того ж Скорпіон з тих чоловіків, які вирішують ваші проблеми, а не створюють їх.

Друге місце належить Дівам

Діви досить довго шукають свою любов усього життя. Та й закохуються вони дуже рідко. Якщо вони закохалися y вас, то будьте впевнені – будуть зберігати вам вірність. Вони вже всюди пошукали, перш ніж одружитися саме з вами.

Читайте також: Три головні вiдьми за знаком Зодіаку – не жартуйте з цими дамочками

Вони розглянули вас буквально під мікроскопом і якщо вже прийняли рішення одружитися, то наліво у них просто немає потреби ходити. І так, їх природна гидливість грає тут не останню роль.

Перше місце належить Козерогам

В юності Козероги не користуються такою вже шаленою популярністю у жінок. Однак, з віком все змінюється. Чим старше Козероги, тим більше вони привабливі для жінок. Вони як вино, з віком набувають свою родзинку. Однак, вони люди принципів і боргу. Якщо вони пообіцяли вам прожити з вами довго і щасливо все життя, то так воно і буде. Чоловіки-Козероги зворушливо піклуються про своїх дружин до самої старості. Так, Козероги не часто роблять компліменти, так, вони не часто дякують. Але якщо він вибрав, то він вибрав.

Джерело.

You cannot copy content of this page