fbpx

Новорічна нумерологія: рахуємо код успіху на 2020 рік і дізнаємось число, яке вам принесе удачу

Глобальний прогноз вперед на дванадцять місяців зайвим не буде. Але якщо вам потрібно дізнатися більше про конкретний період, зверніться за допомогою до нумерологічних гороскопів.

Нумерологічний розрахунок

Індивідуальний код долі, або код успіху на кожен рік, розрахувати досить просто. Для цього вам буде потрібно знати, який рік гряде і яка ваша дата народження. Попереду 2020 рік, так що нам потрібно лише придумати дату народження для прикладу розрахунків. Нехай це буде 02.09.1985. Джерело

Потрібно скласти всі цифри дати народження і майбутнього року: 0 + 2 + 0 + 9 + 1 + 9 + 8 + 5 + 2 + 0 + 2 + 0 = 38. Нумерологія оперує числами від 1 до 9, тому складаємо отримані цифри до тих пір, поки не вийде число з цього відрізка. 3 + 8 = 11, 1 + 1 = 2. Виходить, що код успіху дорівнює Двійці.

Розшифровка коду успіху

Спочатку варто пам’ятати про загальні поради щодо вашого отриманого числа. Наприклад, якщо вийшов код успіху, рівний 7, то варто частіше призначати важливі зустрічі на це число, на цей час. Якщо доведеться поїхати кудись на поїзді або на автобусі, купуйте квитки на сьоме місце або в сьомому вагоні. У фінансових справах і залученні грошей вам допоможе носити монетки в гаманці. Якщо, наприклад, вийшло число 9, то намагайтеся тримати в гаманці не менше 9 монет.

Також експерти відзначають, що вийшло при розрахунках число символізуватиме для вас удачу. Наприклад, якщо ви сумніваєтеся в чомусь, то можна звернути увагу на числа, пов’язані з предметом або подіями. Сукня коштує 555 гривень, а ваш код успіху 5, значить, варто купити цю сукню. Ваш код успіху 1, а співбесіду призначили на 11 годину, значить, велика ймовірність успіху.

Одиниця. Якщо у вас вийшло число 1, то новий рік буде для вас досить яскравим і насиченим на важливі події. Потрібно більше часу приділяти рідним і близьким. Одиноким людям вдасться знайти другу половинку.

Двійка. Це число говорить про те, що в 2020 році вам варто сфокусувати увагу на свої особисті справи. Енергетика цього числа підходить не для командної роботи, а для індивідуальної гри.

Трійка. Число 3 – найбільш духовне і найпотужніше за своєю енергетикою з усіх. У 2020 році вам слід шукати нову мотивацію і ділитися своїм ентузіазмом і оптимізмом з оточуючими людьми.

Четвірка. Такий код долі говорить про те, що прийшов час займатися не чимось одним, а всім одразу. Мова йде не про багатозадачності, а про те, що у вас буде реальний шанс досягти успіху у всіх сферах життя, нехай і не відразу.

П’ятірка. Число П’ять символізує собою високу точність, грунтовність. У 2020 році постарайтеся виділити час для всього: для активної роботи, для відпочинку і для розваг. Вам варто уникати зневіри і бездіяльності.

Шістка. Число 6 просить вас прагнути до нових вершин, не сидіти на місці. Цього року вам не слід задовольнятися малим. Потрібно продовжувати прагнути до підкорення нових висот. Також не бажано влазити в борги і робити необдумані покупки.

Читайте також: Фінансовий гороскоп з 16 по 22 грудня: Положення зірок і планет на цьому тижні буде непростим, і це вплине на кожного представника зодіакального кола

Сімка. Це число виходить у тих, кому в 2020 році необхідно уникати юридичних негараздів і проблем з законом. Всесвіт хоче, щоб ви творили добро, а також ступили на шлях виправлення недоліків. Це час відмінно підходить для духовних практик.

Вісімка. У 2020 році необхідно переходити від слів до справи. Не варто ховатися від бід всередині своєї зони комфорту. Вам потрібна струс, дії, активність. Якщо приправити активність обережністю і розважливістю, то можна вийти переможцями з будь-якої ситуації.

Дев’ятка. Ваш код долі говорить про те, що за вами всюди буде слідувати удача. Наступний рік буде дуже позитивним. Вам вдасться втілити в життя найпотаємніші мрії.

Позначки:

You cannot copy content of this page