Нумерологічний гороскоп на 2020 рік. У кого є хороші шанси стати успішними, а кому потрібно готуватися до періоду спаду

Отримати більш точний прогноз на 2020 рік дозволить персональне число.Джерело:

У кожного воно своє, визначити його нескладно. Досить додати цифри дати народження. Скажімо, ви народилися в 1966 році, 18 січня. Тоді ваше персональне число буде розраховуватися таким чином: 1 + 8 +0+ 1 + 1 + 9 + 6 + 6. У підсумку отримуємо 32. Після складання 3 і 2, отримаємо 5. Отже ваше персональне число 5. Воно в кінцевому результаті завжди має бути одиничним.

1 – надто спокійний 2020 рік буде виводити з себе. Тому дана категорія людей буде намагатися самостійно провокувати в своєму житті певні зміни. Одиниці будуть діяти ініціативно і цілеспрямовано. Їм вдасться вдало завершити важливі масштабні проекти. Головне, не відноситься до оточуючих з позиції тиpaнa, стримувати емоції. В іншому випадку зірки підкинуть одиницям проблеми.

2 – нумерологічний гороскоп на 2020 рік для двійок позитивний. Двійкам гарантовані спокій і розміреність життя. Їм вдасться плисти за течією, не побоюючись того, що вона їх винесе не на той берег. При цьому все ж втрачати пильність не можна, адже недоброзичливці завжди готові розпалити конфлікти, порушити спокій та комфорт. Такі ситуації можуть позбавити душевної рівноваги.

Читайте також:Що потрібно обов’язково зробити до Нового 2020 року: 9 важливих справ

3 – 2019 рік із-за зрозумілих причин для трійок був ідеальним, але в 2020 році все зміниться. Готуйтеся до періоду спаду, до необхідності багато працювати для закріплення успіхів у старих справах, про які, здавалося б, пора забути.

Рік Щура, з іншого боку, подарує трійкам шанс розширити бізнес, домогтися просування по кар’єрних сходинках завдяки ініціативності та енергійності. В особистому житті не передбачається нічого поганого, головне, перестати вимагати від близьких більше, ніж вони можуть дати.

4 – нумерологічний гороскоп на 2020 рік обіцяє четвіркам успіх у всьому, за що ті візьмуться. Прийшов час для самореалізації, для досягнення поставлених цілей. Хороший період для укладення важливих угод. Головне, правильне розрахувати сили, щоб не видихнутися до середини року.

5 – нумерологічний гороскоп на 2020 рік підказує п’ятіркам, що прийшов час працювати пліч-о-пліч з іншими, не розраховувати тільки на себе. Рік Щура – хороший час для реалізації творчих проектів, для втілення в життя найсміливіших ідей.

Рекомендується уважно ставитися до фінансової сфери, інвестувати гроші в проекти, у яких є хороші шанси стати успішними. Самотні п’ятірки отримають можливість влаштувати особисте життя, знайти партнера для довготривалих відносин.

6 – 2020 рік принесе шісткам можливість досягти мети на професійній ниві. Деякі зможуть перетворити хобі в нове джерело доходу. Рік підходить для застосування всіх талантів на ділі. Сімейні шістки можуть не сподіватися на глобальні зміни в особистому житті, в цьому плані все буде стабільно, спокійно і приємно.

7 – нумерологічний гороскоп на 2020 рік обіцяє сімкам насичені 12 місяців, що відрізняються від попередніх яскравою динамічність. Зараз не рекомендується поспішати, приймати необдумані рішення.

Гороскоп подарує сімці можливість розвиватися, усувати проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Деякі завершать давно розпочаті проекти, налагодять стосунки з близькими їм людьми, зважаться відкрити свої почуття.

8 – нумерологічний гороскоп на 2020 рік для тих, хто перебуває під впливом вісімки, обіцяє спокійний період. Саме час зменшити набраний темп, знайти час для відпочинку, поповнення запасу сил.

Щур піднесе вісімкам можливість просунутися по кар’єрних сходах, отримати новий важливий досвід на професійній ниві. При цьому не рекомендується закривати очі на проблеми рідних. Проводьте з ними більше часу, не скупіться на подарунки.

9 – нумерологічний гороскоп на 2020 рік для дев’яток передбачає велику кількість справ. На шляху до успіху передбачається низка перешкод, які потрібно долати, залишаючись максимально обережними і передбачливими.

Рекомендується робити ставку на посидючості та вмінні зосереджуватися на трудомістких проектах. Рідні дев’ятку будуть підтримувати у всіх починаннях.