Нумерологічний гороскоп на грудень: чого варто чекати від долі, яких моментів побоюватися, а будь, навпаки, чекати з нетерпінням і радістю

Прогноз нумерологічного гороскопу допомагає нам кожен місяць визначати, чого варто чекати від долі, яких моментів побоюватися, а будь, навпаки, чекати з нетерпінням і радістю. Числах грудня принесе нам чимало сюрпризів.

У грудні управління візьме в свої руки Шістка. Забобонним людям не варто боятися ні числа 6, ні п’ятниці 13. Чим більше ми накручуємо себе, тим вище ймовірність проблем і невдач. Якщо не переживати не виходить, можна скласти собі на такі дні план Б. Їм ви зможете підстрахуватися і приготуватися таким чином до грудневих віражів. Джерело

Фінанси, справи і робота в грудні

Шістка цінує стабільність і впевненість у завтрашньому дні, тому в ударі будуть ті професії, які дозволяють побачити відчутний результат. Будь-яка творча зайнятість з виробами ручної роботи теж буде успішною, як і фізична праця.

Тим, хто працює з грошима, числами, документами або комп’ютерними програмами, експерти радять відстежити для себе ефективну мотивацію. Наприклад, представляти кожен день після роботи, як і кому знадобилися результати вашої діяльності, як запустився злагоджений механізм великої компанії, в якій ви є хай невеликим, але значимим ланкою.

Без мотивації робота в грудні 2019 року, на жаль, малоефективна. Так Шістка покаже людині, що вона поки не знайшла себе, що в новому році належить змінити сферу діяльності.

Настрій і домашні справи

Шістка – число вірних рішень і реалізованих талантів. Тому настрій буде пов’язаний з можливістю відшукати для себе вільний час, розкрити нові грані характеру. Окреме прагнення числа Шість в грудні – розбудити в людях потяг до альтруїзму, до вчинення безкорисливих і щедрих вчинків.

Можна зайнятися посильною благодійністю, щоб реалізувати цей потенціал, і тоді життя наповниться гармонією. Але діяти на шкоду собі не можна.

Домашні справи в грудні пов’язані з одним головним святом. Не потрібно бути нумерологом, щоб зрозуміти: все ми будемо готуватися до зустрічі Нового року. Але з числом Шість покровителів простіше все встигнути і нічого не забути. Важливою буде естетична складова, тому декорувати будинок краще заздалегідь.

Нумерологія любові в грудні

У цьому місяці Шістка розбудить в людях тягу до налагодження сімейних уз, до повернення старих зв’язків. В кінці року важливо відрізнити ностальгічні спогади від реальної необхідності повернення до минулого.

Читайте також: Гороскоп на тиждень з 25 листопада по 1 грудня. Особливо важливими будуть поради астрологів на стику осені і зими

Попереду – наступаючий рік, і він не принесе нових людей і нові можливості, якщо вакантне місце буде зайнято. Прислухатися варто до себе, до своєї інтуїції і внутрішнього голосу. З родичами, навіть якщо відносини складні, краще помиритися, а з колегами – домогтися нейтралітету.

Є ризик захопитися чужими інтересами, надто зануритися в чуже особисте життя, будь то інтерес до медійної особистості або просте захоплення плітками і чутками. Такі моменти нумерологи радять відстежувати, щоб творча енергія не зливалася на сторону, перетворюючись таким чином в негативно заряджені потоки. В цілому ж грудень буде вельми романтичним і теплим емоційно, всупереч холодів і заметах.