Одна із найбільш відчутних, сильних молитов, Псалом 50. Помилуй мене, Боже

Всемогутній, вічний Боже, Ти обдарував нас добротою, допоможи мені перемагати духовне лінивство, яке дозволяє забувати про Тебе. 

Псалом 50

Помилуй мене,  Боже, з великої милості Твоєї і з великого милосердя Твого прости провини наші.

Особливо омий мене від беззаконня мого і  гріха мого очисти мене, дай мені розуміти мої обов’язки.

Бо беззаконня моє я знаю, і гріх мій повсякчас є переді мною. Проти Тебе Єдиного я міг згрішити і лукаве перед Тобою вчинив, отже праведний Ти в слові Твоїм і справедливий у присуді Твоїм.

Ось  в беззаконні, і в гріхах з’явився я. Бо Ти істину полюбив єси, невідоме й таємне мудрості Твоєї явив Ти мені.

Окропи мене Господи ісопом – і очищуся, омий мене – і стану біліший від снігу. Дай мені почути радість та веселість – і зрадіють кістки мої упокорені. Відверни лице Твоє від гріхів моїх і прости всі беззаконня мої. Дай мені мудрість посуху до Твого закону.

Серце чисте створи в мені, Боже, і духа праведного віднови в мені. Не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відніми від мене. Поверни мені радість, щастя, спасіння Твого і духом могутнім укріпи мене.

Навчатиму беззаконників шляхів Твоїх, і нечестиві навернуться до Тебе. Визволи мене від вини, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій радісно славитиме Правду Твою. Господи, відкрий слова мої, і язик мій сповістить хвалу Твою.

Самопосвята Богові – це дух упокорений, серцем скорботним і смиренним Ти не погордуєш. Ущаслив, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай збудуються стіни Єрусалимські.

Тоді буде угодна Тобі самопосвятаПравди, приношення: тоді положать на Самопосвяту Твій тельців.

Нехай мене не зводить на бездоріжжя ніяка пуста згадка.