fbpx

Одна з найсильніших Молитов до Св. Андрія, яку треба прочитати сьогодні та завтра протягом дня, можна випросити всі ласки і блага

13 грудня церква відзначає День святого апостола Андрія Первозваного, людини, яка першою принесла віру християнську на землі теперішньої нашої держави. Саме тому Андрій Первозваний особливо вшановується в Україні, де побудовано багато храмів на його честь.

Потрібна Молитва до Андрія Первозваного для кожного з нас

З найбільшим довір’ям приходжу до Тебе

Первозваний апостоле Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Церкві послідовнику верховний, всехвальний Андрію, славимо і величаємо апостольські труди твоя і віруємо, що живий Господь, живий і ти і з Ним навіки перебуваєш на Небесах.

Так віруємо і тамо цю віру нашу сповідуємо в храмі, що в ім’я твоє, святий Андріє, славно створившись, де святі мощі твоя спочивають.

Віруючи ж, просимо і молимо Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, нехай молитвами твоїми, що послухає і приймає, подасть нам вся потрібна для спасіння нас грішних.

Так як ти за голосом Господа неухильно йому пішов. Так і ми сподіваємось, що нас за собою поведеш до спасіння  перед Господом і Спасителем нашим Ісусом Христом.

Йому належить будь-яка слава, честь і поклоніння з Отцем і Святим Духом на віки віків. Амінь.

You cannot copy content of this page