Олена вирішила протерти пил з ноутбуку, та те, що висвітилося на екрані назавжди змінило її життя. Чоловік не відпирався, а за 3 дні до Нового року зібрав речі і пішов

Олена мала чоловіка та двох дітей. Донечку вона наpoдила всього два роки тому. Жінка займалася вихованням дітей і ще не думала про вихід на роботу. Останнім часом справлятися ставало все складніше, й Олена часто сварилася з чоловіком, що він не допомагає їй по господарству й з дітьми.

Жінці здавалося, що саме через це чоловік весь час затримувався. Потім навіть вдома він став весь час проводити в ноутбуці. Олена списала це на проблеми на роботі. Джерело

Одного разу жінка прибирала вдома. Артур залишив ноутбук на столі, тому Олена вирішила протерти з нього пил, та те, що висвітилося на екрані назавжди змінило її життя: «Я буду чекати скільки завгодно, тільки б ти була моєю. Я пожepтвую всім заради тебе».

Олена не знала, як на це реагувати. 14 років подружнього життя промайнули в неї перед очима. Чоловік навіть виправдовуватися не став, просто зібрав речі. Він пішов за декілька годин до Нового року, а діти нічого не розуміли, адже вони чекали на свято, подарунки та татка в образі Санти.

Згодом пройшло розлучення, розподіл майна та переїзд до меншої квартири. Одного разу Артур та його нова обраниця завітали до Олени разом – забрати дітей на вихідні. Олена помітила на руці дівчини обручку з великим діамантом. Також не обминула вона увагою те, що «інша» була років на 10 молодшою за неї та доглянутою.

Коли дізналася, що чоловік проміняв її на молоду дівчину, Олена не знала, що робити, й звинувачувала в усьому себе. Не проходило й дня, щоб Олена не думала про колишнього чоловіка. У неї не вкладалося в голові, що він просто переступив через 14 років спільного життя. Подруги намагалися втішити Олену, вони весь час робили їй компліменти та не давали сумувати. Та від тяжких дум жінку це не рятувало.

Одного разу Олена вирішила піти в бар. Вона сіла за стійкою та замовила якийсь коктейль. Олена згадувала останній рік подружнього життя та думала, що б могла змінити. Жінка вважала, що не повинна була звинувачувати чоловіка у відсутності допомоги: вона мала б найняти помічницю, краще слідкувати за собою та проводити більше часу на одинці з Артуром.

Тут Олена помітила, що на її плече лягла сильна рука. До неї підсів чоловік, та він не намагався залицятися, просто помітив, яка вона сумна, і вирішив запитати, чи все в порядку.

Читайте також: Через 25 років шлюбу Павло став придивлятися до сина і до дочки, він тільки зараз чітко зрозумів, що діти на нього не схожi. Вирішив перевірити. Через два тижні він тримав у руках тест на батьківство, а дружина збирала речі

Олена як на духу розповіла про всі негаразди та переживання. Незнайомець сказав просту фразу, яка все ж таки полегшила її біль: «Ми можемо намагатися все контролювати, робити для збереження шлюбу можливе й неможливе, та ми не відповідаємо за вибір інших. Щоб не зробив ваш чоловік, це ніяк не характеризує вас».

Й Олені дійсно вдалося зцілитися. Вона зрозуміла, що вибір чоловіка змінив її життя, та не її саму. Вона не повинна звинувачувати в усьому себе. І після зустрічі з незнайомцем Олена дійсно почала нове життя, без докорів сумління та постійних згадок про минуле.