fbpx
Життя

Ольга виконала обіцяне. Вона вже давно хотіла поквитатися з Валентиною, яка в неї забрала чоловіка з сім’ї. І поквиталася, при людях

Хочу вам розповісти один випадок, який відбувся в нашому невеликому селищі. До нас приїхала сім’я, чоловік  Юрій з дружиною Ольгою та дочкою на постійне місце проживання.

Які у них на це причини були то нікому не відомо, та й самі вони нікому нічого не розповідали. Так як люди у нас добрі то прийняли їх нормально.

Чоловік років десь за 50, досить відкритий і простий у спілкуванні одразу знайшов спільну мову з людьми. Він розказав що розуміється на будматеріалах, займався ремонтами.

То і швидко знайшлася йому робота. Його попросила до себе зробити ремонт в оселі одна самотня жінка. Він і погодився. Не хотів одразу про себе якусь погану думку складати відповівши відмовою.

Валентина, так звали її була вже немолодою, років так до 50. Проте струнка, доглянута,  з гарним довгим русявим волоссям.

І так в процесі ремонтних робіт Юрій почав помічати що Валентина почала йому подобатись і якісь у нього почуття до неї виникають.

В результаті  його дружина Ольга дізналася, розповіли як завжди добрі люди, і як наслідок – розлучення і вона вигнала його з хати, яку вони придбали приїхавши в село.

Та Юрієві не довелося ночувати під відкритим небом. Його Валентина одразу прийняла до себе.

Та як час показав що Валентина його не любила а просто хотіла щоб якийсь чоловік був біля хати і роботу робив. Зрозуміло, село, роботи вистачає.

Юрій так довго не витримував. Як йому набридало та сильно замучувався то йшов додому, дружина Ольга приймала його, бо теж не хотіла сама залишитись.

Проте Валентина тільки покличе його то він одразу прибігав, бо мав справді почуття до жінки.

Ольга, дружина його не могла таки з цим змиритися. Вона обіцяла що помститься їм за все.

Валентина зовсім не зважала на Ольжині погрози. Проте час ішов і вже всі начебто змирилися але Ольга все одно виношувала план помсти в своїй голові.

І  тільки через три роки це сталося — обидві опинилися випадково у одному місці. Прийшли до пенсійного фонду щоб оформити документи на пенсію.

І там все і сталося. Ольга виконала обіцяне. Вона вже давно хотіла поквитатися з Валентиною яка в неї забрала чоловіка з сім’ї.

Прямо в коридорі жінки як зчепилися то добре що людей було багато, рознімали їх, як могли.

І ось Валентина вирішила так не залишати, викликала міліцію, написала заяву, подала до суду.

Читайте також: До мене удвері подзвонила жінка при надії. Що від мого чоловіка чекає дитя. Ну що ж, жити з брехлом я не хочу. Тому бажаю їм щастя, але я їй не заздрю

Хто правий, хто винен, кожен правий зі свого боку. Така життєва історія не перша і не остання, багато таких страждальниць, які влазять у чужі сім’ї, а потім винних шукають, одержала по заслугах.

Хтось Ольгу засуджує, що вона влаштувала скандал у громадському місці та те, що вона зовсім нема гордості.

А як ви вважаєте, чи варто принижуватись через таких чоловіків чи мати гордість, а життя покарає кожного?

Проте я вважаю поки ми не опинимося перед зрадою чоловіка, ми навіть можемо припустити, як можемо повести себе у цій ситуації

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page