fbpx

Оля не любила Новий рік, але одна подія змусила її змінити свою думку

Я завжди вірила в те, що Новорічна ніч – найчарівніша ніч у році, саме в цей час збуваються всі заповітні мрії. Особливо, коли о 00:15 роздається телефонний дзвінок і в слухавці я чую: “Аня, я виходжу заміж!”

Моя молодша сестра Оля останнім часом не любить це свято. А все тому, що у свої 23 вона ще не знайшла своє справжнє кохання, а друзі, які кликали її зустрічати Новий рік з ними, були з сім’ями, і у багатьох були вже діти. Крім того, ще й родичі постійно нагадували, що в її віці потрібно вже мати сім’ю. Тому на новорічне свято Оля завжди залишалася вдома.

Якось Оля, в середині грудня, в мережі познайомилася з хлопцем Андрієм. Вони трохи попереписувалися і вирішили зустрітися 31 грудня біля головної ялинки міста о 23.00. Оля прийшла на зустріч вчасно, але людей було дуже багато, і вона пошкодувала, що не подумала обмінятися номерами телефонів. І хоча вона бачила його фото, але виявилося, що коли людина в теплому одязі, впізнати її не так-то просто.

Вона чекала, вдивлялася в обличчя перехожих, але все було марно, до неї так ніхто і не підійшов. Оля була засмучена, але поспішати було нікуди, і вона вирішила залишитися до тих пір, поки годинник не проб’є північ. Все таки краще ніж знову дома, самій, зустрічати Новий рік.

А потім вона побачила його. Затамувавши подих вона підійшла: “Привіт, я Оля!” Їй здалося, що він трохи здивувався, але все ж відповів: “Привіт! Ти сама?” Олю здивувало запитання, кого вона мала ще взяти з собою?

Вони зустріли Новий рік на площі біля ялинки, спілкувалися ще 3 години, добре, що погода дозволила – було не холодно. І хоча Оля боялася розчаруватися після зустрічі в реальному житті, хлопець їй дуже сподобався – спокійний, товариський, з почуттям гумору.

Звичайно, багато питань вони вже обговорювали в процесі спілкування в мережі, але знову ж таки торкнулися їх, і дивним було те, що Андрій відповідав інакше. І тільки через 3 години спілкування з’ясувалося, що вона підійшла не до того хлопця! Вона не могла повірити в такий збіг! І найголовніше, ім’я однакове – Андрій!

Потім з’ясувалося, що Андрій повинен був зустріти Новий рік зі своєю коханою, але напередодні вона сказала, що йде від нього. Тому в новорічну ніч він не хотів нікого бачити, не хотів бути в компанії, і вирішив просто поїхати на міську ялинку, і зустріти Новий рік на самоті. А тут моя Оля!

Що це? Збіг обставин? Доля чи Новорічний подарунок? Після двох місяців спілкування вони почали зустрічатися. А цього року Андрій наполіг на тому, щоб вони зустріли Новий рік на тому ж місці, де і познайомилися – біля міської ялинки. І коли годинник пробив північ, Андрій зробив Олі пропозицію одружитися! А як після такого не вірити в дива? Щастя вам, мої хороші!

You cannot copy content of this page