fbpx
Гороскоп,  Розваги

Осoблuвий день! Повний мiсяць в Скoрпіоні 30 квітня 2018 року. Оcь як кожній жінці взяти максимум вiд цьoго дня

Квітень 2018 року був багатим на різноманітні астрономічні події. І завершення цього місяця потішить нас абсолютно особливим днем.

30 квітня 2018 року на нас чекає повний місяць у Скорпіоні. Що ж це означає для звичайних людей? Цей повний місяць не дарма названо кармічним, так як вплине він абсолютно на всіх і багато хто вже зараз відчувають на собі енергію потужного повного місяця.

Саме в цей період кожен отримає те, що несе в собі. Повний місяць у Скорпіоні активізує дуже незвичайні енергії. Якщо ви дякуєте за кожен прожитий день, якщо ви намагаєтеся якомога менше скаржитися і як можна більше посміхатися, то 30.04, а також два дні до і після будуть для вас періодом дивовижних успіхів.

Багато бояться повного місяця в Скорпіоні і дуже даремно. Якщо ви не бажаєте нікому зла, то побоюватися вам нема чого. У цей період особливо важливо не вступати в конфлікти, не заздрити і не пліткувати. Інакше добра не чекайте.

Читайте також: Закохану дo бeзтямu молоду пару рoзлyчила рідна сестра: Чернівчанин здoлав вaжкy oнкoлoгiчнy хвoрoбy, aлe втpaтив кохану

Якщо вас провокують або намагаються вивести з себе – не псуйте собі магію цих дивовижних днів повного місяця в Скорпіоні, коли будь-які бажання виконуються, а краще побажайте кривдникові щастя і всього найкращого.

Також в цей повний місяць 30.04 обов’язково загадайте найзаповітніше бажання. Потужні енергії кармічного повного місяця в Скорпіоні виконають його дуже швидко, так що будьте готові.

Скорпіон – мудрий, сильний і справедливий знак, а значить цей повний місяць здатний виконати мрії кожної живої істоти.

Джерело.

You cannot copy content of this page