Особлива молитва до Святих рівноапостольних Костянтина та Олени, яку слід промовляти 3 червня

3 червня день пам’яті Святих рівноапостольних Костянтина та Олени. Святого імператора Костянтина і його матір царицю Олену вшановують за великі заслуги перед Церквою щодо поширення християнської віри. За матеріалами: Наша Парафія

Святою царицею був віднайдений Животворний Хрест, а Костянтин повелів спорудити в Єрусалимі величний храм на честь Воскресіння Христового. Він всіляко підтримував Церкву, повертав із заслання сповідників – християн, будував церкви, піклувався про духовенство, глибоко шануючи Христа.

Молитва до Святих рівноапостольних Костянтина та Олени

О, предивні та всехвальні царі, святі рівноапостольні Костянтине та Олено! До вас, щирих заступників, наші недостойні молитви возносимо, бо ви маєте велику сміливість перед Господом.

Виблагайте в Нього для Церкви та всього світу благі дні, начальникам – мудрість, пастирям – піклування про паству, пастві – смирення, дітям – послух і християнське виховання, хворим – зцілення, старцям – спокій, чоловікам – міцність, жінкам – прикрасу, ворогуючим – примирення, ображеним – терпіння, образникам – страх Божий.

Всім, хто приходить до храму і моляться в ньому – святе благословення, і всім за їхнім проханням корисне. Щоб ми хвалили і оспівували Благодійника всіх Бога в Тройці славимого Отця і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел