fbpx

Особлива молитва, після прочитання цієї молитви 10 днів у вашому житті будуть відбуватися чудеса – такі події, які вам складно уявити

Читайте цю молитву щиро та з  почуттям. І ви обов’язково отримаєте дивовижні результати. Ця молитва  підійде для будь-якої людини і допоможе поліпшити життя.

О, Пресвята Владичице, Богородице!

З острахом та вірою і любов’ю перед іконою Твоєю припадаючи, молимо Тебе: Не відверни лиця Твого від тих хто звертається до Тебе: умоли, милосердна Мати, Сина Твого і Бога нашого, Господа Ісуса Христа, нехай збереже мирною країну нашу. Не маємо бо іншої допомоги, та не маємо іншої надії, крім Тебе, Пречиста Діва: Ти єси всесильна для християн помічниця і заступниця: визволи ж і всіх, хто з вірою Тобі моляться, від падінь гріховних, від наклепу людей, скорботи, хвороби: даруй нам дух смиренності серця, чистоту помислів, виправлення гріховного життя і залишення гріхів, та все вдячно виспіваючи величі і милості Твоєї, явленнями над нами тут на землі, сподоби і Небесного Царства, і там з усіма святими прослав їм пречисте і величне ім’я Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

Молитву потрібно читати вранці і ввечері. Читайте 10 днів. Я використовую її один раз в місяць, і завжди отримую дивовижні результати.

В останній момент, коли я зовсім впадала у відчай, зі мною відбувалися такі речі, які змінили хід мого життя в кращу сторону. Зі мною відбувалися справжні чудеса, в які звичайній людині, яка живе своїм розміреним життям, навіть складно повірити.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page