Особлива Молитва, яка має велику силу саме сьогодні. Благаємо Тебе, Господи: пристав до нас Ангела-охоронителя, щоб допомагав нам

Молитва на початок Великого Посту

Це час, щоб відійти від буденної метушні і зрозуміти, чого випрагнете, ким є насправді і до чого прямуєте. У період посту ми зустрічаємося не лише з Богом, але із самим собою

Прийми, Господи, поклоніння та постування рабів Твоїх (імена) і всім нам подай благословення заради Христа Ісуса, Господа нашого, що з ним благословенний Ти, з Пресвятим, Милосердним і Животворчим Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків

Господи милосердний, уповання всіх країв землі і тих, що в морі далеко. Ти призначив святі і строгі дні посту і в Старому Завіті через пророків Твоїх, і в Новому через апостолів і євангелістів.

Ми аналізуємо, що є пріоритетним у нашому житті, а що є зайвим і непотрібним, від яких звичок варто відмовитися, а що варто виховувати в собі.

Сподоби ж усіх нас у чистоті час посту провести, віру тверду зберегти і заповіді Твої виконувати в усі дні життя нашого. Допоможи виправити свій шлях, щоб він вів нас до спасіння.

Благаємо Тебе, Господи: пристав до нас Ангела-охоронителя, щоб направляв нас, у всіх ділах наших і допомагав нам, щоб ми були слухняні й догоджали Тобі. Щоб сподобились достойно причаститися святих Твоїх Таїн.

Прийми ж, Господи, поклоніння і постування рабів Твоїх (імена) і всім нам подай благословення ради Христа Ісуса, Господа нашого, що з ним благословенний Ти, з Пресвятим, Милосердним і Животворчим Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Будуть бо люди самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам непослушні, невдячні, непобожні, зрадники, нахабні, бундючні, більше люблять розкоші, аніж люблять Бога»