fbpx

Особлива Молитва, яка має велику силу саме сьогодні. Благаємо Тебе, Господи: пристав до нас Ангела-охоронителя, щоб допомагав нам

Молитва на початок Великого Посту

Це час, щоб відійти від буденної метушні і зрозуміти, чого випрагнете, ким є насправді і до чого прямуєте. У період посту ми зустрічаємося не лише з Богом, але із самим собою

Прийми, Господи, поклоніння та постування рабів Твоїх (імена) і всім нам подай благословення заради Христа Ісуса, Господа нашого, що з ним благословенний Ти, з Пресвятим, Милосердним і Животворчим Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків

Господи милосердний, уповання всіх країв землі і тих, що в морі далеко. Ти призначив святі і строгі дні посту і в Старому Завіті через пророків Твоїх, і в Новому через апостолів і євангелістів.

Ми аналізуємо, що є пріоритетним у нашому житті, а що є зайвим і непотрібним, від яких звичок варто відмовитися, а що варто виховувати в собі.

Сподоби ж усіх нас у чистоті час посту провести, віру тверду зберегти і заповіді Твої виконувати в усі дні життя нашого. Допоможи виправити свій шлях, щоб він вів нас до спасіння.

Благаємо Тебе, Господи: пристав до нас Ангела-охоронителя, щоб направляв нас, у всіх ділах наших і допомагав нам, щоб ми були слухняні й догоджали Тобі. Щоб сподобились достойно причаститися святих Твоїх Таїн.

Прийми ж, Господи, поклоніння і постування рабів Твоїх (імена) і всім нам подай благословення ради Христа Ісуса, Господа нашого, що з ним благословенний Ти, з Пресвятим, Милосердним і Животворчим Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Будуть бо люди самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам непослушні, невдячні, непобожні, зрадники, нахабні, бундючні, більше люблять розкоші, аніж люблять Бога»

You cannot copy content of this page