Особлива молитва, яка швидко допоможе знизити температуру, зніме будь-який, навіть сильний, біль

Моліться насамоті при запалених свічках, вибравши відокремлене місце і опустившись на коліна.

Святі слова за дуже короткий проміжок часу знизять температуру, знімуть будь-який, навіть сильний біль.

«Господи! Боже милостивий! Хай святиться ім’я Твоє на Небесах і на Землi. Від краю і до краю Всесвіту! Господи! Зміцни сили в протистоянні силам темряви, щоб не тільки протистояти йому, але і очищати землю-матінку від цього сміття. Навчи відокремлювати благо від зла і перебувати в спокої і твердості духу, щоб гідно творити між людей волю Твою.

Зміцни сили братів і сестер моїх – як близьких, так і невідомих мені. Так побачать вони справжню славу Твою, і досягнуть любові в серці своєму. І долають перешкоди темні в русі по шляху до Світла. І так протягнуть один одному руки свої і віддадуть безмірно тепло душі.

Читайте також: Особлива молитва в перший день Великого Посту, яку варто прочитати кожному 11 березня

Господи! Так здійсниться воля Твоя! І пребуде на землі єдиний народ, який любить матір свою – природу, возз’єднаний з Тобою любов’ю своєю і йде по шляху істинного духовного розвитку, спираючись на
останній заповіт».

Вранці: «Благослови, Господи, на діяння дня прийдешнього, і нехай будуть зустрінуті труднощі його яко і личить йде під світлом Твоїм»

Увечері: «Заповнити, Господи, втрачені сили на благо, щоб підготували до зустрічі дня майбутнього. Амінь».

Після внутрішньої сповіді, коли хвороби і біди відступлять, постарайтеся не повторювати колишніх помилок – інакше нещастя повернуться в подвійному обсязі. Уникнути цього вам допоможе єдина молитва.