Особлива молитва за здоров’я матері до Миколая Чудотворця

Не тільки діти потребують батьківської молитви, але дуже важливо коли діти теж моляться за своїх батька і матір. Мама – скільки теплоти і ніжності, турботи і ласки, любові і розуміння в цьому слові. Коли дитина щиро промовляє для матері Слово Боже, це дає їй той оберіг, який здатний захистити у важку хвилину, допомогти у хворобі чи біді.

Тому так важливо щодня молитися і просити для матері здоров’я. Особливу дію має молитва до Святого Миколи Чудотворця. Молитися Святому потрібно обов’язково перед його іконою, але робити це можна, як в храмі, так і вдома.

Молитва за здоров’я матері до Миколая Чудотворця

О, Всесвятий Миколаю, угоднику Господній, помічник наш, в скорботах наш заступник, почуй молитву раба Божого (власне ім’я). Моли Господа Всевишнього за здоров’я моєї матері, раби Божої (ім’я матері).

Благослови її на щасливе життя і проси Господа дарувати їй довголіття без хвороб і недуг. Визвoли найріднішу мені людини від душевних поневірянь і підтримай у важкі життєві хвилини, бо ніколи ти не відмовляв у допомозі людям, які звертаються до тебе. Славлю діяння Твої в своїх молитвах і приймаю волю Твою. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел