fbpx

Особлива ранкова Молитва. Господи милосердний, допомагай мені протягом усього дня, підтримуй мене і бережи від усього поганого

Ранковою молитвою ми спонукаємо своє серце до творіння добра і правди Божої. Кожного ранку промовляючи молитву людина налаштовується на добрі справи та плідний день з Богом.За матеріалами:CREDO

Вранці молився Сам Господь. «Вранці, вставши на світанку, Він вийшов і пішов у безлюдне місце, і там молився» (Мк. 1, 35).

Цим Спаситель дав нам приклад і показав, наскільки важливо починати день з молитви. Адже молитва стає для людини тим щитом, який захищає її від усього поганого і злого в світі.

Ранкова молитва

Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені цей день.

Читайте також:Дуже сильна МОЛИТВА за дітей. Отче милосердний, благослови наших дітей і бережи їх щодня від усього поганого, і злого

Дай мені цілковито віддаватися Твоїй святій волі. Протягом цього дня допомагай мені і підтримуй мене.

Хоч би які звістки я сьогодні одержав, навчи мене приймати їх зі спокійною душею і твердим переконанням, що на все є Твоя воля.

В усіх моїх справах і словах керуй моїми думками і почуттями. В усіх непередбачених випадках не дай мені забути про те, що все Ти мені послав.

Навчи мене просто і мудро ставитися до всіх людей, нікого не ображаючи і не засмучуючи.

Господи, дай мені силу перенести втому і всі події цього дня. Керуй моєю волею і навчи мене молитися, вірити, надіятися, терпіти, прощати і любити. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

You cannot copy content of this page