fbpx

Особлива Великодня молитва. О Воскреслий Ісусе, дякуємо за дар життя, який приніс Ти нам воскресінням Твоїм

Великдень це найдавніше, найсвітліше і найрадісніше свято у році: і для дітей, і для дорослих. Він, як сказано в ірмосі 8 пісні пасхального канону утрені: “Цар і Господь, празників празник і торжество торжеств”. За матеріалами: CREDO

Воскресіння Христове стверджує нас у вірі, що життя людське не обривається, мов та нитка, що воно сповнене глибокого змісту і значення. Це свято дає нам надію на життя вічне через Воскресіння Ісуса Христа. Тому так важливо щодня дякувати Ісусові за дар життя.

Молитва до Воскреслого Ісуса

О Воскреслий Ісусе, Ти живеш у Твоїй просвітленій людській природі. Дякуємо за дар життя, який приніс Ти нам і Церкві Твоїй воскресінням Твоїм.

Вчини так, щоб сини Твої, що об’єдналися тут, у цій молитві, щодня оживляли в собі це життя і тим самим залишалися в єдності з Тобою та виконували заповіді Твої.

Нехай пасхальне світло Твоєї благодаті осяює дорогу і повертає до дому Твого Отця заблукалі душі, що збилися зі шляху.

Віднови у християнській чесноті всіх тих, які шанували Ім’я Твоє, але вже не замислюються над тим, чого ж вимагає від них це Ім’я.

Пролий світло Твоє і любов Твою на серця всіх, кого бере сумнів, хто схильний до заперечення й відхилення Твого Євангелія або дозволяє порожнім і брехливим мирським приманкам зійти з праведного шляху.

Пошли нову радість Церкві Твоїй і витри сльози синів і дочок її, які живуть тут у болю і страху та терплять переслідування заради істини та справедливості.

Нехай усі серця почують слова, якими Ти по воскресінні привітався з учнями своїми: Pax vobis! – мир нехай буде з вами! Амінь.

Пій XII

Фото ілюстративне з відкритих джерел

You cannot copy content of this page