Особливої сили молитва до Миколи Чудотворця. Моліться і отримаєте усе, про що попросите

Микола Чудотворець – один з найбільш шанованих у слов’ян християнських святих. І він, за переказами, творить чудеса і виконує найзаповітніші прохання. Однак необхідно мати уявлення, як звертатися до нього. Джерело

Перед молитвою до Миколи Угодника потрібно ретельно підготуватися. Подумки позбутися життєвих турбот, усунути зі своєї душі злість і роздратування і дійсно сконцентруватися на тому, про що ви мрієте. Необхідно довіряти святому, не випробовувати його можливості, а просто бути впевненим, що він справді взмозі допомогти вам.

Микола Чудотворець здатний реалізувати абсолютно нездійсненні мрії, важливо при цьому дякувати йому. Зрозуміло, бажано молитися в церкві, але якщо це недоступно, то звернутися до нього можна і вдома, поставивши там його образ, а перед ним запалену лампадку або свічку.

Читайте також: Подяка – велика сила. Не забувайте дякувати своєму Ангелу, за те що він вас оберігає

Молитва Миколі Чудотворцю

“О, отець Миколай, вчитель наш і пастир всеблагий для тих, хто вдається до твого заступництва і звертається до тебе з ревною молитвою! Постарайся позбавити рабів Христових від напастей, оборони країни християнські і захисти їх від вторгнень, міжусобиць і боягузства, від голоду, повені, раптової загuбелі, вогню і меча.

Як ти пощадив трьох в’язнів у в’язниці і врятував їх від люті царя і стpати, так пощади і мене, який загруз у гріхах устами і руками, спаси мене і від гніву Господнього і стpати вічної. І нехай завдяки твоєму заступництву і сприянню Христос по своїй милості дасть мені спокійне життя поза гріхом у відведений мені час і врятує мене від того, щоб стояти за ліву руку, але дозволить стати по праву, де і всі святі будуть стояти на віки віків. Амінь”.