fbpx

Останнім часом я запитую чи потрібно все це мені. Почуття притупилися і в результаті стосунки здаються порожніми. Чоловік говорить, що кохає мене, але я цього не відчуваю. Вважаю, що він живе так, як йому комфортно, і все. Розвитку стосунків немає, а я не хочу і не буду його змушувати

Вже два роки я зустрічаюся з чоловіком, а нещодавно зрозуміла, що просто втомилася від нього, всередині все вигоріло. Спочатку, звичайно, були бурхливі почуття, гучні обіцянки та великі надії. Чесно кажучи, я кохала його, кохала сильно. Вірила, що і він мене кохає. він й досі говорить, що йому потрібна сім’я, що кохає мене і любить мого сина, що старається для нашого майбутнього. Тільки коли прийде це майбутнє, я не знаю.

Наші стосунки виглядали так: коханий телефонував мені, запитував, чи я вдома і приходив, залишався на ніч. Як правило, це відбувалося, коли мій син був з батьками на дачі, 3-4 рази на місяць. Всі вихідні ми проводимо окремо, у нього постійно справи, особливо влітку. Цієї зими з січня по квітень він переїхав до мене і ми жили ніби, як сім’я.

В принципі, все було добре, з дитиною вони знайшли спільну мову, я була щаслива. Коханий не давав мені багато грошей. З грошима у нього постійно проблеми, він платить аліменти своїй колишній дружині на двох дітей. Постійно скаржиться, що грошей не вистачає. Я ставилася з розумінням до цього, але, чесно кажучи, мені все це набридло. Як можна будувати сім’ю, якщо не має грошей. Очевидно, що він не забезпечить мене і мого сина, хоча мені це й не потрібно. Але мені здається, що не правильно жити з жінкою в її квартирі й давати гроші тільки на себе?

Весною чоловік поступово переїхав від мене, тому що знайшов другу роботу й проводить там багато свого часу. Травневі свята ми також провели окремо. Влітку з’їздили на відпочинок моїм коштом, у нього не було грошей, тому він попросив заплатити мене, а тепер повертає частинами.

Мені образливо, що він завжди приходить до мене з порожніми руками, а от від вечері й сніданку ніколи не відмовляється. Я хочу бодай який подарунок, хоча б іноді, звичайний прояв уваги. Ми ніколи не були в кафе, в кіно, ніде не гуляли разом.

Останнім часом я запитую чи потрібно все це мені. Почуття притупилися і в результаті стосунки здаються порожніми. Чоловік говорить, що кохає мене, але я цього не відчуваю. Вважаю, що він живе так, як йому комфортно, і все. Розвитку стосунків немає, а я не хочу і не буду його змушувати. А з іншої сторони дуже хотіла, щоб мій син виріс у повній сім’ї, щоб був чоловік у будинку, як приклад. Мій колишній чоловік і його батько давно зник, не бачили й не чули його вже декілька років.

Звичайно, не кожен чоловік хоче брати жінку з дитиною. Виявляється, він просто користується моєю ситуацією, годує обіцянками й отримує зручність.

You cannot copy content of this page