fbpx

П’ять фраз, які не варто говорити жінці у ліжку

Просто забудьте ці репліки назавжди, якщо не хочете, щоб перед бурхливою нічкою кохана відправила вас спати в іншу кімнату або ж узагалі викинула з дому.

“Зазвичай дівчата люблять, коли я так роблю!”
Спробуйте ще поіменно назвати цих дівчат і показати їхні сторінки у соцмережах. Кохана “оцінить” ваші походеньки.

“Давай, дівчинко! Швидше!”
Шановний, ви ж не на коні скачете, а коханням займаєтеся. І в ваших руках найдосконаліша істота, яку створила мати-природа. Тому підлаштуйтеся під кохану або ж шукайте собі кого інакшого.

Назвати іншим ім’ям.
Як в старому анекдоті: “Добре-то як, Машенька!” “Так я не Машенька!” “Все одно добре!” Вам-то добре, а нам вже не буде. Так що краще напам’ять вивчити ім’я дівчини, перш ніж лягати з нею в ліжко.

“Тобі добре?”
Ця фраза, сказана щохвилини, разом з подібною “Як ти?”, може посіяти сумнів у вашій адекватності. Жінка вам довіряє, думає, що ви її розумієте. А так виходить, ніби у вас немає очей і вух, і ви не здатні відрізнити прискорене дихання від незадоволеного хмикання. Ну, тоді вже в кінці і коронну фразу скажіть: “Ну що, ти вже?” Гірше вже не буде з тієї причини, що гірше вже нікуди.

“О, е! Камон, бейбі!”
Ви дійсно вважаєте, що проголошення іноземних слів під час цього дійства підсилює бажання? Або ви думаєте, що кожна жінка в кращих фантазіях уявляє собі Тіматі? А раптом її надихає мова Шевченка? Н

Читайте також: 5 речей, які чоловік не пробачить жінці в ліжку

Джерело.

Позначки:
facebook