П’ять неочевидних причин розлучення, про які ви не замислювалися

У вас можуть бути ідеальні стосунки, однак в якийсь момент все йде шкереберть, а ви все ще не можете розібратись у причині.

Портал Prevention опублікував п’ять несподіваних причин розриву відносин і навів коментарі сімейних психологів про те, як діяти в таких ситуаціях, щоб зберегти шлюб.

1. Відсутність зорового контакту. Коли багатьох людей запитують про те, як вони здогадалися, що партнер в них закохався, вони відповідають, що це було видно по очах. Коли люди розмовляють, не відволікаючись від телевізора або смартфона, пропадає особливий зв’язок, говорить Джесіка Елізабет Оперт.

Щоб не зруйнувати свій шлюб, намагайтеся вечеряти при виключеному телевізорі і без інших відволікаючих чинників, мобільні телефони кладіть подалі від спальні.

2. Подружжя у всьому один з одним погоджується. Постійне уникнення конфліктів, особливо на початку відносин, призводить до того, що партнери не виробляють навички того, як разом справлятися з труднощами. А це загрожує розлученням, вважає психолог Валері Голден.

Не бійтеся прямо говорити про те, що вам не подобається в поведінці партнера, що вас засмучує і що б ви хотіли змінити.

3. Згасання пристрасті. Ваші розмови з чоловіком зосереджені тільки на практичних питаннях, таких як, хто забере донечку з дитячого садка або що купити купити? «Коли майже все спілкування обертається навколо дітей і вдома, це поганий знак», — каже психолог Сара Аллен.

Щоб не доводити справу до розлучення, спробуйте частіше запитувати у чоловіка, як пройшов його день і розмовляти перед сном. Такі бесіди емоційно зближують.

4. Залежність від соцмереж. Соціальні мережі – зростаючий фактор розлучень в наш час, розповідає психолог Соня Брунер. В той час, як ви оновлюєте стрічку Facebook, ви могли б повечеряти з чоловіком/дружиною в ресторані або прогулятися парком.

Якщо ви відчуваєте, що Facebook або Instagram руйнує ваші стосунки, поговоріть про це з партнером, намагайтеся частіше ходити на побачення, незважаючи на те, що ви одружені.

5. Втрата індивідуальності. Приділення уваги дружині на шкоду власним інтересам і мріям призводить до повільного знищення відносин. Те ж саме стосується постійного спільного проведення часу. Не забувайте про те, що у вас є особистий простір, друзі, хобі. Усвідомте свою індивідуальність і не втрачайте її.

Читайте також: Як починають свій ранок успішні жінки: 5 порад