fbpx

Паска виходить дуже смачна, тісто пухке, довго не черствіє. Рецепт абсолютно простий, доступний людям без великого кулінарного досвіду. Та й часу це займе зовсім небагато − ось спробуйте! 

Цю паску готувати дуже швидко.

Пекти паску — непроста наука. Не кожній досвідченій господині вдається щоразу досягти успіху.

Паску пекли лише раз на рік, і кожна господиня намагалася зробити її найсмачнішою. Звісно, це залежало від уміння та від складових, наприклад, яєць клали навіть по 130 штук. Кажуть, що паска на самих жовтках довго не черствіє. Нині рецепти дещо спростилися, однак головні правила приготування цього ритуального виробу збереглися

Порція тіста не велика, виходить чотири середні пасочки. Паски високі, дуже смачні та пухкі. А ще це хороший рецепт паски для початківців, або для тих, хто не дуже любить возитись із дріжджовим тістом

Паска з родзинками

1 скл. молока, 50 г дріжджів, 4 жовтки, 1 скл. цукру, 100 г масла, 4 скл. борошна, 15 г ванільного цукру, 3 ст. ложки олії, 1 скл. родзинок.

У ледь теплому молоці розчинити 1 ст. ложку цукру та дріжджі. Залишити в теплому місці на 15-20 хвилин. Жовтки збити зі склянкою цукру до білого кольору, додати тепле розтоплене масло, олію, ванільний цукор, перемішати все міксером. Влити у молоко з дріжджами  та перемішати. Додати муку та замісити тісто. Додати склянку вимитих та просушених родзинок. Все, тісто для паски готове!

Викласти його у форми для пасок, змащені жиром.

Але форму наповнити тістом лише на 1/3. Залишити паски підростати у формах на три години. Змастити збитим жовтком, прикрасити за бажанням.

Випікати паски в розігрітій до 180 градусів духовці до готовності. Перевірити, чи пропеклись за допомогою дерев’яної шпажки.

Паска виходить ДУЖЕ СМАЧНА, тісто пухке й трошки вологувате, довго не черствіє. Рецепт абсолютно простий, доступний людям без великого кулінарного досвіду. До речі, ця простота й відсутність “хімічних” складових − найкращі ознаки традиційної народної страви. Та й часу це займе зовсім небагато − ось спробуйте!

Смачної вам паски, Божої ласки,  будьте здорові!

You cannot copy content of this page