Передсвітанкова молитва, яка закликає Ангела-Хранителя на допомогу, виконує бажання, приносить удачу

Найсильнішою вважається саме ця молитва. Вона закликає Ангела-Хранителя і приносить удачу в тому ділі, в якому попросиш допомоги, а також може виконати бажання.

Молитва, яку читають перед світанком, завжди наділена особливою потужною енергетикою. Але ця передсвітанкова молитва особливо сильна. Вона звернена до особистого Ангела-Хранителя, кличе його на допомогу, приносить успіх у справі, про яку попросиш, і навіть допоможе втілити бажання в реальність. Джерело

Читати молитву можна в будь-який день тижня. Головна умова — схід сонця і години, близькі до світанку, ранній ранок. А також сильна потреба або сильне бажання, потреба допомоги Ангела-Хранителя.

Ліниво читати молитву не рекомендується, щоб не зловживати добротою Всевишнього і Його помічників.

Молитва закликає на допомогу Ангела-Хранителя, вищого Архангела, який зобов’язується допомогти людині в його потребі.

Текст молитви:

«Ангеле Божий, хоронителю мій святий, для підтримкм мені від Господа з небес мені даний, прошу тебе, молю тебе, збережи-просвіти і від усякого зла убережи, до благого діяння настав і на путь удачі мене направ.

Читайте також: Сильна Молитва перед іконою Пресвятої Богородиці «Милостива», про захист від усіх негараздів. Знайдіть час прочитати її саме сьогодні

Я закликаю свого Ангела-Хранителя доторкнутися до моєї долі, направити мої шляху в русло благополуччя та удачі. Коли Ангел-Хранитель мій почує мене, благословенним дивом моє життя набуде нового змісту, і я знайду успіх у справі сьогоднішній, і в справах майбутніх не буде перешкод для мене, бо рука мого Ангела-Хранителя веде мене. Амінь!»

Після прочитання молитви треба перехреститися й подякувати свого Архангела за його доброту та допомогу.