fbpx
Стосунки

Перше побачення нагадує дегустацію вина. Відпили, потримали в роті, і, якщо вино не вразило, взяли інший келих. Чому ж тоді дівчата опухають від сліз?

Був у мене один досить неприємний досвід, коли сподобався чоловік і після першої зустрічі він не передзвонив. Але ж все пройшло чудово. Ми мило розмовляли, і я розповіла кілька випадків зі студентського життя. Поділилася думками про релігію, про майбутні вибори і зізналася в тому, що боюся грому й акул.

Весь наступний день перевіряла телефон на справність. Дивилася на нього з такою надією, як на мощі святої Варвари, і мимоволі сіпалося ліве віко.

У понеділок почала хаотично придумувати привід подзвонити самій. Може, прикинутися, що роблю соцопитування і хочу дізнатися його думку про індуїзм і про Харі Крішна? Привітати з Днем незалежності Албанії? Уточнити що він думає про одноcтaтеві шлюби? Про життя на Марсі? Про мене?

В той момент абсолютно випустила з уваги, що перше побачення – це нульове побачення, нагадує співбесіду на роботу, коли, отримавши відмову, незворушно продовжуємо розсилати резюме далі.

Тоді чому після єдиного рандеву впадаємо в анaбiоз? До речі, не тільки я допускала подібну помилку. Одна з подруг в перший же вечір розстiбала блузку і демонструвала кaлоїдні рубці. Друга – шpaм від кардіохіpyргії. Третя – критикувала колишніх. У підсумку хлопці пропадали, а дівчата опyхали від сліз.

Як би там не було, але перша зустріч найкоротша і нагадує дегустацію вина. Відпили, потримали в роті, і, якщо вино не вразило, взяли інший келих. Ми ж чомусь намагаємося вижлуктити всю пляшку одним махом. Нульове побачення триває не більше години і ні до чого не зобов’язує. Рівно стільки, щоб познайомитися, поговорити про дрібниці і відчути енергетику.

Посидіти за чашкою кави, а не з’їсти омара під соусом бешамель, запиваючи рислінгом пізнього збору, об’їхати всі нічні клуби і зустріти світанок десь на Трухановому острові або у нього в ліжку. Адже це не співбесіда і не сповідь. Не зустріч колишніх або майбутніх коханців, тому не варто викладати всю свою біографію від першого горщика і до недавньої сварки з шефом на прізвисько Фюрер, і тим більше розважати його, немов на концерті «Дизель шоу».

Читайте також: Хотіла Лєнка пpистpaсті в стосунки додати, а отримала по обличчю і розлучення

Виключно попередня розмова, приправлена позитивом. Тільки за статистикою більше 80% жінок після першого побачення аналізують кожне сказане слово, жест, посмішку партнера і дуже переживають, якщо подальшої ініціативи від нього не надходить.

До речі, він передзвонив через тиждень. Я за цей час закинула спортивні танці і двічі пропустила школу англійської мови. Як дурепа, підняла трубку на першому гудку, прийнявши тим самим неприпустимі для себе правила гри. Молода людина досить хрокнув, потягнувся, і почувся хрускіт кісток, що нагадує скрип дверної петлі. Ліниво проспівав: «Треба ж, яке щеняче захоплення!» Я присоромлено опустила голову. По радіо звучала пісня у виконанні Градського.

Автор – Ірина Говоруха

You cannot copy content of this page