Після одної з вечерь Іра хотіла спровокувати його на наступний крок у стосунках, але він проігнорував її. Начебто не бачив її вбрання, і просто пішов спати. Іра задавалася питанням, може вона занадто поспішила або у нього є якісь проблеми зі здоров’ям. Але все виявилося більш болючіше

Ірина познайомилася з Марком на новорічному корпоративі. Він не працював в їхній кампанії, а був запрошений з боку партнерів. Перше враження – солідний чоловік. Було очевидно, що він не бідний. Він приїхав на хорошій іномарці, елегантно одягнений.

Марк відразу звернув увагу на Ірину, запросив потанцювати, потім за свій столик. Після свята він провів її додому і взяв номер телефону.

Він подзвонив на наступний день, запросив до ресторану. Потім в театр. На новий рік він виїжджав за кордон з діловими партнерами. А по поверненню він запросив Іру на вечерю і зробив їй пропозицію, яка її сильно здивувала.

Марк запросив дівчину в спільну подорож по Європі. Вона не стала відмовлятися, не дивлячись на те, що вони були знайомі лише півтора тижні. Ірі вже за 30, вона доросла жінка, тому відразу погодилася. Але потім її почали долати сумніви.

Вона почала оцінювати ризики, і вирішила навести про нього довідки на роботі. Нічого дивного вона не дізналася. Він був не одружений, дітей немає, йому 37 років, має постійну прописку у власній квартирі.

З невеликим занепокоєнням Іра зібрала валізу. Марк був дуже радий. Він показав план поїздки: спочатку покататися на лижах у Франції, потім відвідати пам’ятки в Італії, потім позасмагати на Канарах. Перед від’їздом Іра познайомила Марка зі своїм братом і мамою, про всяк випадок.

Це була дивовижна поїздка, яку Ірина ніколи не забуде. Вони зупинялися в п’ятизіркових готелях, які оплатив Марк. Вона тільки трохи витратилася на свої особисті покупки. За свою зарплату вона б не змогла дозволити собі такий шикарний тур.

Але їхні стосунки здавалися дивними. З першої зустрічі Марк проявляв знаки уваги. Під час подорожі його турбота стала з десятки разів більше. Він завжди бронював апартаменти з двома спальнями, замовляв сніданок в номер, постійно запитував, чи не потрібно ще щось.

Іра відчула, що він, ймовірно, закохався і хоче будувати серйозні стосунки. Вони часто говорили про життя, обговорювали свої смаки, гуляли за руку. Іноді Марк обіймав Іру за талію. Вечорами вони танцювали або гуляли по пляжу.

Після одної з вечерь Іра хотіла спровокувати його на наступний крок у стосунках, але він проігнорував її. Начебто він не бачив її вбрання, і просто пішов спати. Іраа задавалася питанням, може вона занадто поспішила або у нього є якісь проблеми зі здоров’ям.

На наступний день він поводився як зазвичай. Знову проявляв свою турботу і увагу. Іра намагалася наблизиться до нього, але помітила, що він начебто відгороджується. Її почуття були як на гойдалках! Вона вже відчувала тяжіння, а він їй не відповідав.

Іра вирішила відкласти з’ясування стосунків, тому що хотіла насолодитися подорожжю до кінця. Через два тижні вони повернулися додому і домовилися, що через кілька днів зустрінуться в його улюбленому ресторані.

Він знову був ніжний і турботливий. Іра більше не могла цього стерпіти і запитала: як він бачить їх стосунки, чи хоче чогось більшого. Вона збиралася прояснити його наміри.

Після довгих роздумів Марк сказав, що з самого початку хотів розповісти їй всю правду, але не хотів зіпсувати поїздку. Він зізнався, що у нього була жінка, яка набагато старша за нього. Вони зустрічалися більше 10 років і нещодавно розлучилися з її ініціативи. Вона порадила йому знайти молоду жінку, щоб створити сім’ю.

Іра йому дійсно сподобалася, але тільки як друг. Він щиро намагався сприймати її як жінку, але не зміг. Він був в розпатланих почуттях, тому що не знав, як жити далі. Йому зовсім не хотілося бути ні з якою новою жінкою.

Сказати, що Іра була приголомшена, це не сказати нічого! Кілька хвилин вона не могла сказати жодного слова. Потім запитала:

– Ти що взагалі нічого не відчував до мене, навіть коли ми танцювали і обіймалися?

– Вибач. Але я не зміг. Я весь час думав про неї …

Іра не сказала йому, що закохалася в нього по-справжньому. Просто встала і пішла. Вона була спустошена і ображена. Їй здавалося, що об неї просто витерли ноги, використовували в своїх цілях. Вона довго плакала, і не могла прийняти це.

Він дзвонив, писав, просив вибачення. Але вона мовчала. Через місяць він здався. Більше вони не бачилися.