fbpx

Після того, як приїхала у відрядження її двоюрідна сестра з іншого міста і оселилася у нас, дружину як хтось підмінив, постійно незадоволена

Ми з дружиною різні за характером, але завжди поступалися, і поважали інтереси один одного. Я не люблю шумних компаній, люблю у вихідні спокійно відпочити в сім’ї або займатися машиною в гаражі, дружина ж, навпаки, отримує задоволення від спілкування з друзями, родичами, яких, як раз у неї багато.

Всі вони намагаються або запросити нас в гості або з’явитися самим без запрошення і тоді вихідний перетворюється в сімейні посиденьки, від яких я дуже втомлююся. Дружина це знає, але завжди вибачається і каже: «а що я можу зробити?» Вона любить всю рідню і часто обурюється: «чому ти так себе поводиш, ми ж одна сім’я?»

Я їй завжди пропоную поїхати до них самій, поспілкуватися, раз їй так подобається таке проведення часу, але вона не погоджується, каже, що не хоче зайвих розпитувань родичів. Її батьки спочатку ображалися, що я рідко їх відвідую, потім звикли і вже не звертають уваги, аби донька з онуками приїжджали до них, особливо влітку на дачу. Я ж їду тільки тоді, коли їм потрібна моя допомога або іноді, щоб сходити на риболовлю з сином. А в іншому у мене з ними хороші стосунки.

Після того, як приїхала у відрядження її двоюрідна сестра з іншого міста і оселилася у нас, дружину як хтось підмінив. Постійно незадоволена, що я мало приділяю увагу гостям, а після того, як я сказав, що для відрядження заброньовано номер в готелі і нехай вона туди і їде, дружина і зовсім перестала зі мною розмовляти. Але я відчуваю себе не комфортно, особливо коли її сестра повертається пізно і починає розповідати, як пройшов її день.

Я дивуюся таким людям, що можуть без докорів сумління приїхати на місяць і відчувати себе при цьому, як вдома. Навіть не знаю, що мені робити. Можливо хтось дасть пораду, у кого така ситуація. Я люблю дружину і хочу з нею бути, але ці родичі і посиденькі з ними мене сильно дратють. Аби не дійшло до розлучення.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page