fbpx

“Плати 3 тисячі доларів, або всі твої друзі дізнаються, який ти. У тебе є дві години” – отримав повідомлення від колишньої пасії

Мій добрий друг потрапив у дуже неприємну ситуацію. І все через дівчат.

Живе він тут, у столиці. Тут у нього робота і друзі. Ну і дівчина якась нещодавно намалювалася на горизонті, Христина звати. Ну а оскільки він її ні з ким не знайомив, то всі вважали це черговим його захопленням на кілька днів.

Раз на місяць Владислав, назвемо мого друга так, їздив до батьків у гості. І ось у червні взяв два тижні відпустки, злітав на відпочинок з Христиною, а другий тиждень провів у батьків, у Харкові. Там він і познайомився з черговим своїм захопленням з іменем Ірина.

Повернувся до столиці, а тут Христя назвонює, скучила, мовляв. А там Ірка повідомлення надсилає: “Чекай в гості”. А він і зовсім вже око поклав на третю і задумується покінчити зі своїх холостяцьким життям.

Не знаю скільки би ще тривало його таке поневіряння, але дізналася та сама Христина про Ірину. Спершу писала Владу, вимагала вибачення, а ні, то всі друзі і навіть його батьки дізнаються всю “правду” про нього. Потім уже просто вибачення її не влаштовували – захотіла грошей. Своє мовчання дівчнина оцінила в три тисячі доларів. Друг же мій просто відмовчувався, все сподівався, що ображена пасія заспокоїться.

Не заспокоїлася, лише більше розійшлася. Ну і почалось найцікавіше: всі Владові друзі в соцмережах почали отримувати повідомлення про те, який він непорядкий і безвідповідальний з усіма можливими епітетати і гострими словечками в його бік і в бік інших дівчат. У самого ж хлопця Христя вимагала уже 50 тисяч доларів компенсації і все ніяк не заспокоювалася.

Точка кипіння була досягнута, коли цей весь бруд дійшов до колег – терпець увірвався і Влад написав заяву до прокуратури. А там і вимагання, і наклеп, і погрози, словом, усе було.

Я його не виправдовую, звичайно, допригався, так сказати, парубок. Але, з іншого боку, він нікому нічого не обіцяв і жодного “люблю – трамвай куплю” як би і не було. Ну провели вихідні разом, ну поїхали у відпустку, ну що? Тепер має одружуватися? Ми ж ніби в інші часи живемо вже.

Ми то посміялися, ну потруїли трохи Влада в компанії, да й забули. А Христину тепер на допити щораз викликають. От що спонукає дівчат, та й чоловіків загалом, на отакі от вчинки і всі ці розборки?

You cannot copy content of this page