Починаючи новий день потрібно запросити з собою небесного захисника через особливу молитву до Ангела Хранителя

До кожної людини при хрещенні прикріплюється небесний заступник перед Господом, наставник і помічник у всьому.

Якщо у вашому житті фінансові труднощі, нерозділене кохання, або щось інше, від чого хочеться сховатися, спробуйте закликати на допомогу свого Ангела. Він неодмінно відгукнеться на ваші прохання, якщо ви будете щирі у своїх намірах.

Молитва до свого Ангела Хранителя

Починаючи новий день, збираючись на роботу або відходячи до сну, потрібно запросити з собою небесного захисника через особливу молитву:

«О, святий захисник, заступник перед Богом за долю мою. Не відрікайся від мене, не покидай мене за гріхи, мною вчинені. Благаю тебе, зміцни віру мою і направ по шляху праведному. Молю тебе, заступник мій, прости мені гріхи, якими вільно чи мимоволі образив тебе. Захисти мене в новий день. Збережи від всяких спокус, щоб не розгнівав я Бога. Нехай зійде на мене милість і допомога твоя. Амінь».

Хороша людина завжди дякує Ангела за допомогу, прислухається до порад, які часто віддаються голосом всередині. Молячись небесному заступнику, будьте уважні до появи різних знаків. Якщо щось йде не так, як зазвичай, придивіться, можливо, покровитель попереджає вас про щось важливе.

Даною молитвою ви попросите Ангела бути поруч і допомагати вам. Чуйний заступник допоможе в добрих справах. У молитві Хранителю потрібно бути щирими, покажіть, що ви повністю довіряєте йому.

Фото спеціально для Osoblyva.com