Подарунок дружини на 40-річчя подружнього життя: чоловік досі не може оговтатися

Життя Станіслава склалося не так як він думав і мріяв. За декілька місяців до його народження, батько відійшов у вічність. Проте це стало не останньою краплею невдач.

Мама постійно працювала, тож усю роботу по господарству виконував Стасик з бабусею, в городі порались, дрова рубали, прибирали, їсти готували. Проте став займатися спортом, волейбол йому найбільше припав до душі. Сила волі, багато тренувань принесли успіхи і він очолив команду школи, виступав на рівні області.

Займатися спортом далі не вийшло. Багато часу у нього забирало навчання в інституті. Після, цілих двадцять сім років життя він присвятив роботі на заводі, де здобув визнання висококласного інженера.

Згодом Станіслав одружився, його сімейне життя здавалося щасливим. Та пройшло декілька років,і чоловік озираючись у минуле, з прикрістю визнав те, що дружина Єлизавета його ніколи не любила і не шанувала.

Єлизавета змалечку у своїй родині не була навчена піклуватися про чоловіка. Повертаючись після виснажливого трудового дня, він не уявляв, що дружина може їсти подати, про справи на роботі розпитати, і так тривало сорок років подружнього життя.

Для того, щоб заробити на квартиру в центрі міста, у дев’яності роки Станіслав майже десять років працював за кордоном. Проте навіть після повернення додому і придбання такого довгожданого житла, дружина не зуміла наповнити його теплом і любов’ю.

Чоловік старався зберегти родину, бути хорошим, вірним чоловіком. За всі роки діти жодного поганого слова від нього не почули. Дружині завжди робив сюрпризи та дарував дорогі подарунки. А коли йому самому виповнилося шістдесять років, від дружини він отримав у подарунок тільки пару шкарпеток. Глянув, засмутився і подумав: «Чому так, невже я на це заслужив».

На ювілей, сорок років подружнього життя Єлизавета вчинила так, що Станіслав досі не може оговтатися: обізвавши його, вона без причини на те, сказала, що не може так далі і їде на пів року до сестри.

Чоловік не розумів, що трапилось, він наївно думав, що у них сім’я. Думав як наступний ювілей вони святкуватимуть, що своїй половинці подарує.

А вона… так вчинила. Втекла, без пояснень. Навіть розлучилася таємно.

Фото спеціально для osoblyva.com