Подруга попросила посидіти годинку з її донькою, а пізно вночі я отримала повідомлення: “Подбай про Лану, я зустріла кохання і вилетіла до нього”

Валя познайомилася з Кірою 10 років тому на роботі. Дівчата дуже здружилися і стали постійно спілкуватися. Незнайомі люди навіть вважали їх сестрами, вже дуже вони були зовні схожі, та й одягалися в одному стилі.

Валя була заміжня і виховувала сина. У Кіри же особисте життя не клеїлося і вона була в постійному пошуку своєї другої половинки. В кінцевому підсумку вона зaвaгiтніла від випадкового знайомого і наpoдила дівчинку. Валя допомагала самотній подрузі і віддавала їй речі і іграшки з яких виріс син. Чоловік подруги теж допомагав чим міг: то кран відремонтує, то шафу перенесе. Джерело

Одного разу Кіра зателефонувала Валі і попросила подивитися за донькою. Дівчині потрібно терміново з’їздити у справах, а в дитячому садку як спеціально був карантин і Лану більше не було з ким залишити. Валя погодилася, вона саме була у відпустці, та й син дуже любив грати з Ланою.

Через півгодини подруга вже приїхала з дочкою. Валю насторожило навіщо Кіра привезла з собою два пакети речей, адже за кілька годин їх стільки не забрудниш. Але подруга пояснила все тим, що в садку проходить обробка і всі речі дітей просили забрати.

Кіра поїхала. Через 3 години Валя вирішила подзвонити подрузі, але телефон був недоступний. Дівчина стала хвилюватися чи не сталося чого з нею. Вже пізно вночі від Кіри приходить повідомлення з проханням подбати про Лану, а вона поїхала до свого коханого за кордон.

Валі нічого не залишалося як відвезти дівчинку в дитячий будинок, адже більше не було родичів у неї. Через місяць, Валя не могла більше думати про Лану: як вона там, їла чи, ніхто не ображає. Вона з чоловіком вирішила вдочерити дівчинку, адже вона з найперших днів життя знала її і приймала як свою дочку.

Читайте також: – Іванов я Сашка, – cказав хлопчисько і втік зі зграйкою таких же хлопців ганяти м’яч. А я все дивився йому вслід, треба ж, як він схожий на мене в дитинстві. Невже те, що мати сказала по телефону правда?!

Минуло 5 років. Валя з дітьми поверталася з прогулянки, а біля під’їзду стояла Кіра. Вона покликала Лану, але дівчинка не захотіла до неї підійти. Валя відправила дітей додому, а сама вирішила дізнатися, що хоче від неї Кіра.

Подруга сильно каялася і просила вибачення, вона просила віддати їй дочку. Але Валя навіть не захотіла її слухати, вона відправила Кіру до органів опіки, щоб вона з ними говорила.

Валя боялася, що подруга знайде якусь причину і їй повернуть дочка, але віддавати Лану вона не хотіла. Кіра стала просити хоча б зустрічі з дитиною, але дочка не приходила. В органах опіки її теж не стали слухати, вони запитали думку дитини і вирішили, що Лані буде краще в прийомній сім’ї. Кіра зрозуміла, що їй не раді і знову поїхала, цього разу назавжди.