fbpx

Подруги заздрять мені тому, що він симпатичний, видний чоловік і ставиться до мене як до королеви. Але я не знаю, що зі мною коїться. Дійшло до того, що я йому зраджую з чоловіком який молодший за мене на десять років

Мені нещодавно виповнилося 35 років. З коханим у шлюбі ми прожили 10 років. Я його дуже кохала, він був першим моїм чоловіком. Я завжди підтримувала його, навіть ніколи на інших не дивилася.

Але був у нашому шлюбі один великий мінус, це характер чоловіка, він був нестерпним. Ми часто сперечалися. Інколи він принижував мене. Та при цьому при всьому у наших стосунках була шалена пристрасть.

Після того як у нас з’явилася донечка я вирішила, що більше так жити не хочу. Подала на розлучення, тому що зрозуміла, що кохання минуло, залишилися тільки неприємні спогади від образ. Розлучення було довгим і тяжким, чоловік ніяк не хотів нас відпускати. Постійно торочив про кохання і про те, що зміниться. Та я втомилася вірити в його пусті обіцянки. Чула, що після розлучення він пішов легким шляхом, втратив частину свого бізнесу.

І в мені щось змінилося. Я зустрічалася з різними чоловіками, змінювала їх одного за іншим. Одного разу познайомилася в барі з чоловіком, думала так для одного побачення, але все закрутилося і отямитися не встигла, як погодилася вийти за нього заміж.

Він кохає мене безтями. Уважно і з повагою ставиться до моєї донечки, а вона прислухається до його порад. Буквально носить мене на руках. Подруги заздрять мені, тому що він симпатичний, видний чоловік і відноситься до мене як до королеви. В нього є також донечка від іншої жінки, вона обожнює мене. Така у нас сімейна ідилія.

Я відповідаю йому взаємністю, як тільки можу – кажу слова кохання, стараюся по домогосподарству, вдячна йому. Але, нажаль, більше нічого не відчуваю. Дійшло до того, що я йому зраджую з чоловіком який молодший за мене на десять років. В нього також є сім’я, ситуація схожа на мою. Зустрічаємося з ним виключно на нейтральній території, ніяких зайвих слідів на одязі чи дзвінків.

Я розумію, що мої вчинки не правильні, але нічого не хочу змінювати.

You cannot copy content of this page