fbpx

Поки люди сміються разом, між ними все добре. Всі дивилися на цю пару захопливо

Раптом очі дідуся блиснули і він щось сказав бабусі. Вона засміялася. Ні, вона зареготала, як маленька дівчинка, неголосно, але прямо затряслася від сміху. Мабуть, дідусь вдало пожартував. І вона почала сміятися від  щирої душі.

Вона руками сплескувала від сміху. А він ще раз повторив вдалий жарт, віддано та радісно дивлячись на усміхнену дружину. І теж заусміхався. Так вони сміялися і на очах молоділи, молоділи

Стало ясно, за що він її полюбив. Стало видно, яка жінка красива і енергійна, все ще красива також енергійна. І всі дивилися на цю пару, теж посміхалися. Приємно дивитися, коли хтось щиро сміється. А те, що дідок від сміху пирснув випадково водою з рота, то це дрібниці. Навіть ще смішніше вийшло, його дружина засміялася ще дужче. А потім він взяв її за руку і руку поцілував, просто так, за звичкою. А вона погладила його по лисині з плямами. Це любов і розуміння, коли люди сміються разом.

Сміхом зараз лікують. Справді. А зникати морально людина починає, коли перестає сміятися від душі. Коли нема з ким сміятися і не бачить вона навколо нічого смішного. Все сіро, сумно і печально.

Поки люди сміються разом, між ними все добре. І в організмі у них все добре. Той, хто змусив нас щиро розсміятися, продовжив нам життя. І зміцнив психологічний захист. Не в удаваній професійній усмішці – еліксир довголіття, а в щирому сміху. У здатності бачити смішне і сміятися від душі. Поки ця здатність не втрачена, все можна виправити і налагодити. І виправити може той, хто теж вміє сміятися.

Але таких людей небагато. І так приємно бачити сміх щасливої ​​пари. У цьому секрет щасливого шлюбу, довгих стосунків. У здатності сміятися разом та розуміти один одного…

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page