fbpx

Помічна Молитва до святого Іоанна Золотоустого, має особливу силу 26 листопада, у день пам’яті. Прохання будуть вислухані, рятує від усього злого

Особлива потужна Молитва. Читаємо хоч 1 раз протягом дня

О, святителю великий Іоанне Золотоустий!

Ти багато різних дарів від Господа отримав: як благий та вірний, ти отримані таланти добре примножив. Тому воістину вселенським учителем був ти. Адже люди різного віку та звання від тебе навчаються.

Бо дітям образ послуху виявив ти; юним — світло; чоловікам — працелюбності наставник; старшим — учитель незлобливості; ченцям — правило стримання; молитвеникам — Богом натхненний вождь; мудрим — розуму просвітлення; доброгласним ораторам — невичерпне джерело живого слова; добротворцям — зірка милосердя; начальникам — образ мудрого правління; поборникам правди — бадьорий натхненник; гнаним за правду — наставник терпіння; для всіх учителем був , щоб хоч деяких спасти.

Але перед усім ти збагачувався у любові, яка є запорукою досконалості. Нею ти всі таланти у єдине поєднав. Ту ж любов, яка роз’єднаних примирює, ти, пояснюючи апостольські слова, всім вірним проповідував.

Ми ж, грішні, один талант кожен маючи, єднання у союзі миру не маємо, але буваємо марнославними, один одному заздримо, один одного роздратовуємо. І так наші таланти не для миру та спасіння, а на осуд використовуються.

Тому до тебе, святителю Божий, ми, що розбратом охоплені, припадаємо і з сокрушенням серця просимо: молитвами твоїми віджени від сердець наших усяку гордість та заздрість, через які поділ між нами виникає.

Щоб ми, подолавши багато труднощів, у єдності правило церковне зберегли та, молитвою твоєю, один одного полюбили і разом сповідували Отця, і Сина, і Святого Духа, Трійцю Єдиносущну та Нероздільну нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

You cannot copy content of this page