fbpx

Помічні Молитви до Святого Миколая Чудотворця, які обов’язково потрібно прочитати саме сьогодні, 22 травня

Православна церква 22 травня вшановує День пам’яті святого Миколи Чудотворця : перенесення мощів Святителя і Чудотворця Миколая з Мир Лікійських в Барі.

′Віруючі вважають святого захисником і покровителем. Чудотворець оберігає оселю, рятує людей від всього поганого і допомагає в проханнях.

Молитва 1

Великий Угоднику і Святителю Божий Миколаю, Пастирю і Учителю всіх, хто з щирим поклонінням та молінням звертається до Твоєї допомоги. Ти допомагаєш всім, хто до Тебе звертається, допоможи і мені в усіх труднощах і потребах мого життя. Коли прийде хвиля, де сила моя маленька, труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, Ти, Угоднику Божий, подай мені помічну Твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, що звертались до Тебе. Поблагослови мене Святительською Твоєю рукою, настав на стежку правильну, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога, спастися мені грішному і недостойному. Амінь!

Молитва 2

О святителю Христовий Миколаю! Почуй нас, грішних рабів Божих (імена), що моляться Тобі, і моли за нас, недостойних, Сотворителя нашого і Владику. Виблагай Бога нашого бути милостивим до нас у нинішньому житті і в майбутньому віці, нехай не за ділами нашими, а за Своєю милістю відплатить нам. Визволи нас, угоднику Христовий, від зла, що находить на нас, і вгамуй хвилі пристрастей і бід, що повстають проти нас. Нехай заради святої молитви твоєї не поглине нас напасть і не потопить у безодні гріховній і в болоті пристрастей наших. Моли, святителю Миколаю, Христа Бога нашого, щоб подав нам мирне життя й спасіння і велику милість, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь!

You cannot copy content of this page