fbpx

Потужна ранкова молитва на Вербну неділю, яку потрібно прочитати кожному відразу після сну. Ця молитва за здоров’я та благополуччя, злагоду та щастя у кожному домі

Щороку читаю цю Молитву після сну, і дуже багато Господь вислухав моїх прохань.  Тому завжди знаходжу час, щоб подякувати Господу.

«Сьогодні зібрала нас благодать Господня, сила його і твердість. Я, раб божий (ім’я), повторю твій шлях, як ти сказав: «Створю я Великдень із учнями моїми».

За шість днів до дня того, відвідав ти Віфанію. Ти в’їхав в град на молодому ослі і звернув не віруючих в віруючих, грішників в благодійників.

Язичники стали вмить слухняними християнами, варто було тобі зявитися у них на очах. За тобою ввійдемо і ми, віруючі християни, в новий Єрусалим. Христос, до тебе звертаю я свої молитви.

Побач любов до себе, що виходить із людських сердець.

Дай же нам силу прощення та милосердя, дозволь досягти радості святого свята Великодня і зустріти цей світлий день, оспівуючи і прославляючи тебе

Відтепер нехай будуть душі наші від гріха очищені. Славимо ми царство твоє небесне і Батька твого, Господа Бога, нехай буде воно вічно, амінь ».

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page