Повчальна історія, як один фахівець, сказав моєму знайомому, що в нього не все гладко з красунею дружиною

Один “фахівець”, після 20 хв. спілкування, сказав моєму знайомому, що в його не все гладко з дружиною.

Як вияснилось, жінка його сильно контролювала. Вона готувала їжу, тільки ту, яку сама любила, і яка була корисна, змушувала ходити у спортзал. Якщо він спізнювався на пів години – вона дзвонила. З його друзями не підтримувала зустрічі, і йому забороняла. Загалом, багато непорозумінь доводилося зазнати цьому чоловікові.

Він все це зрозумів, тільки тоді, коли йому на це відкрив очі “фахівець”. І збагнув, що десять років так жив. Тоді він вирішив пожити окремо, на свободі, і всі його підтримали.

Через пів року, він прийшов до мене, я працюю психологом.

При розмові я запитала: «Що у вас було, коли ви одружилися?».

Знайомий відповів: «Ні машини, ні квартири не було. Вона каже, що по любові вийшла заміж. А я думаю тепер, спеціально вибрала такого невдаху, щоб ним користуватися».

Тоді я питаю: «А зараз щось маєте?».

«Машина хороша, квартира, дача за містом є, – відповідає чоловік. – Фірма своя є, хоч і невеличка але на достойне прожиття хватає. Син у п’ятий клас пішов. Сім’я є, здоров’я, гроші…».

– Як же так? Нічого не було. А потім все з’явилося? І жили добре, всі вас поважають… Домоглися! Досягли! Значить, навряд чи вам відірвали крила. А дзвонить – бо турбується, якщо щось трапиться, кинеться вас шукати. І знайде. Може, це нав’язлива турбота. Може, непотрібна увага. Але завжди варто подивитися, що було – і що стало. Перш ніж лаяти дружину, яка любить і піклується, як уміє.

І чоловік подумав. І визнав, що він любить дружину. Сина любить. І готує дружина смачно. І вдома дуже добре, якщо чесно. Взагалі добре, що дім є. І дружина є. Що б він робив без  чудової дружини? Та й про крила він загнув, дійсно. Крил не було. А зараз прекрасна дружина, рідний син  це два його крила. Так впевнено сказав чоловік  йдучи додому. За той час, дружина дзонила йому вже тричі.

Фото спеціально для Osoblyva.com