Повне сонячне затемнення 21 серпня – шанс запрограмувати краще майбутнє

21 серпня 2017 роки відбудеться одне з найбільш унікальних в своєму роді астрологічних явищ – довге сонячне затемнення, в процесі якого місяць закриє собою Сонце на цілих півтори години, але при цьому не приховає зовнішніх контурів його атмосфери, завдяки чому можна буде розглянути сонячну корону. Про це пише Kolobok.

Все це трапиться під час так званого «коридору затемнень», в проміжку між двома затемненнями. Останній раз таке явище спостерігалося в 2008 році, а наступне повториться лише в 2026.

Крім неймовірного видовища, ця подія несе в собі ще величезний емоційний потік, який безпосередньо впливає на людей. Причому, необхідно враховувати, що починається він за два тижні до початку «коридору затемнення» (місячне затемнення 7 серпня 2017 року) і залишає за собою шлейф ще два тижні після сонячного затемнення (21 серпня 2017 року).

В даний період часу у більшості людей можлива нестійка емоційна сфера, внаслідок чого вони більш схильні до агресії, конфліктів і депресії.

Для багатьох такі прояви незвичні, тому фахівці рекомендують дуже ретельно стежити за своїми емоціями і не піддаватися раптовим спалахів гніву. Особливо пильними слід бути людям, народженим під сузір’ями Овна, Лева, Стрільця і ​​Водолія.

Хоча даний проміжок часу і супутні йому явища вважаються несприятливими, проте, це саме той час, коли можна зробити правильну «закладку» своєї долі – перепрограмувати негативні фактори не тільки в своїй підсвідомості, але і поліпшити фізичний стан тіла.

І чим більше буде докладено зусиль для роботи з власним внутрішнім «Я», спрямованим на позитивні думки в період «коридору затемнення», тим більше шансів вплинути позитивно на своє подальше життя.

У дні таких затемнень фахівці рекомендують відмовитися від глобальних проектів. Існує ряд рекомендацій, до яких необхідно прислухатися, щоб якомога правильніше запрограмувати своє найближче майбутнє.

ЩО МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС КОРИДОРУ затемнення

не планувати далеких поїздок і по можливості відкласти на певний термін вже намічені;

не зачинати дітей;

не святкувати весілля і вінчання;

не підписувати важливі документи і не здійснювати операції;

не змінювати місце роботи або навчання, інакше ще довго не зможете знайти щось підходяще;

по можливості не управляти автотранспортом або ж бути гранично уважними за кермом;

в момент сонячного затемнення не брати в руки гострі предмети;

не робити операції;

уникати великого скупчення людей;

ЩО МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС КОРИДОРУ затемнення

Відмінним варіантом в цей період може стати духовна практика у вигляді медитацій і читання мантри. За допомогою цих технік є можливість фундаментально закласти сприятливу долю на найближчі 18 років;

в даний період можна благополучно і безболісно позбутися від «непрацюючих» більше відносин;

необхідно провести ретельне прибирання в будинку і в шафах;

необхідно зайнятися благодійністю і пожeртвуванням;

«коридор затемнень» – найкращий період позбутися від шкідливих звичок;

в один з днів «коридору затемнень» постарайтеся візуалізувати всі свої справи, плани, невдачі, досягнення, мрії і бажання в вигляді конвеєра, що рухається повз вас і постарайтеся впорядкувати все погане, залишивши лише найважливіше. Таким чином, до дня Сонячного затемнення ви зможете очиститися від всього непотрібного у вашому житті і відкрити двері для нового і дійсно важливого.

Читайте також: 21 серпня день стане ніччю: на людство чекає неймовірне явище та стрімке зниження температури