fbpx

Повний місяць 9 липня 2017: енергетика та особливості цього дня

В Повний місяць енергетичні потоки посилюють вплив на людей, і цей період наповнений імпульсом нових звершень. Цей стан допоможе кожному якісно поліпшити своє життя.

Повний місяць 9 липня 2017 року настане о 7 ранку за київським часом. Суперечливий вплив енергетики в цю добу, посилене знаходженням Місяця в Козерозі, посилить як негативні, так і позитивні людські якості. Ретроградний Плутон в сузір’ї Козерога також має велике значення: він здатний пролити світло на все таємне. Липневий Повний місяць активізує потоки енергії, які повинні знайти вихід.

Реалізуйте себе в діловій сфері, але уникайте ризиків і необдуманих дій. Під впливом Місяця можлива зайва наполегливість, дії на шкоду собі та іншим. Будьте пильні, щоб уникнути перевтоми і трaвмонебезпечних ситуацій в побуті і в дорозі. Впливу цього повного місяця найбільше піддаються Овни, Раки, Терези і Козероги. Не виключені небажані події, тому слід бути обережніше.

Фінанси, справи і кар’єра за місячним календарем

У цей день посилення енергетичного потенціалу дозволить займатися найскладнішими питаннями і проблемами, проте остерігатися варто порадників, які недоброзичливо налаштовані. У цей день необхідна обережність у поводженні з фінансами. Велика ймовірність збитків і затримки при поверненні боргів, виплати відсотків за вкладами або заробітної плати.

Вдалим буде вирішення питань з нерухомістю, організаторські справи також пройдуть без особливих проблем і форс-мажорів. Непогано в цей день зробити невелику подорож, щоб відпочити від рутини і побутових негараздів.

У неділю посилиться вплив Сонця, покровителя цього дня. Воно повідомить позитивну енергетику, яка зможе згладити нервозність дня. Уникайте в цей період сварок і конфліктів з колегами і начальством, щоб уникнути проблем з кар’єрним ростом і недоброзичливих відносин в майбутньому.

Кохання і відносини 9 липня

Надлишкова імпульсивність в Повний місяць негативно позначається на спілкуванні з близькими людьми. Астрологи радять вдатися до медитацій і вправ, які призводять емоції в стабільний стан.

У цей Повний місяць очікується пік сeксуальної енергетики, тому зближення з партнером допоможе вам вивести відносини на більш довірчий і високий рівень. Якщо ви зможете впоратися з імпульсивністю, цей день стане для вас поворотним в любовних справах.

Неділя вдала для відновлення втрачених контактів зі старими друзями і поліпшення відносин з родичами. Цей суперечливий день допоможе вам вибрати правильний шлях для щасливого життя в подальшому. Уникайте перевтоми і спілкування з агресивно налаштованими людьми. Це допоможе вам провести Повний місяць спокійно і не піддаватися негативними думкам.

Настрій і здоров’я в Повний місяць

У період повного місяця слід звертати увагу на всі сигнали організму і усувати проблеми на стадії їх виникнення. Цей день вдалий для збору лікарських рослин і їх прийому для підвищення тонусу організму та імунітету.

9 липня можуть почастішати напади невмотивованої агресії, тому астрологи радять дотримуватися режиму дня, своєчасно відпочивати і не допускати фізичного і розумового перенавантаження.

Цієї неділі може збільшитися ймовірність загострення хронічних захворювань, виникнути ризик побутових трaвм і авaрій. Астрологи закликають до обережності тих, хто в цей день працює з гострими і ріжучими предметами. Рaни, отримані в серп, мають тенденцію до повільного загоєнню, тривалий час крoвоточать і нерідко супроводжуються ускладненнями.

Кожен Повний місяць у людей з’являється можливість використовувати потоки енергії собі на користь. Ритуали та обряди, проведені в цей період, відрізняються найбільшою ефективністю і можуть привнести у ваше життя благополуччя, удачу і фінансову незалежність.

Читайте також: Як зрозуміти чоловіка: 10 речей, яких бажає кожен з них

Джерело.

You cannot copy content of this page