fbpx

Правильно кажуть: виховуйте не дитину, а себе, адже вона перейме всі ваші звички

1. Самокритика

Самокритика — рефлексивне ставлення людини до себе, здатність до самостійного пошуку помилок, оцінки своєї поведінки і результатів мислення.

Нормальна самооцінка починається з батьків, які своїм прикладом показують, що потрібно любити себе таким, який ти є. Замість того, щоб в черговий раз вказувати на свої огріхи, краще при дитині подивитися на себе в дзеркало і похвалити. Розповідайте дітям про свої перемоги і добрі вчинки, заохочуйте їх чинити так само.

2. Залежність від гаджетів

Увага батьків не повинна бути поглинена виключно смартфонами, планшетами та телевізорами. Коли ви поруч з дітьми потрібно відкладати гаджети в бік і зосереджуватися на живому спілкуванні, пише Наша Мама

3. Плітки

Плітки – це одна з тих звичок, які легко з’являються, але від яких складно позбутися. І це безперечно поганий приклад для дітей. Замість пліток після відвідування родичів або друзів потрібно сфокусуватися на тому, які цікаві речі ви там зробили, побачили і почули, похвалити їх будинок, гостинність, частування.

4. Погане відношення до другої половинки

Виявляючи неповагу в родині ви закладаєте дитині неправильну модель поведінки вже з самого дитинства. Батькам потрібно показувати дітям позитивний приклад і спілкуватися між собою так, як вони хотіли б, щоб дитина спілкувався вже в своїй родині. Це не означає, що завжди потрібно погоджуватися один з одним у всьому, але також це і не має на увазі грубості і образ.

5. Неуважне водіння

За кермом завжди потрібно пам’ятати, що діти – найдорожче, що є в житті. Телефон, їжа, крики на інших водіїв – ось ті шкідливі звички, які можуть бути небезпечні і для вас, і для дітей. Якщо потрібно відправити повідомлення або з’їсти сніданок, зробіть це на узбіччі, нікого не нaрaжаючи на нeбезпеку.

6. Нездорове харчування

Сімейні харчові звички практично невиправні, тому потрібно заохочувати дітей їсти не поспішаючи, залучати їх до походів за магазином і готуванні їжі. Для блага своїх дітей і загального здоров’я потрібно знати, як і що ви їсте.

Читайте також: 5 напоїв на вечір, щоб схуднути та вивести токсини

 

You cannot copy content of this page