fbpx

Преблагословенна Діво Маріє, Царице неба і землі, Твоєму чудотворному образу припадаючи, розчулено взиваємо

Молитва до Богородиці Діви Марії

Преблагословенна Діво Маріє, Царице неба і землі, Твоєму чудотворному образу припадаючи, розчулено взиваємо: зглянься милостиво на рабів Твоїх і Твоїм всесильним клопотанням зійшли кому що потрібно.

Всіх вірних чад Святої Церкви спаси, невірних зверни, заблудлих на шлях правий настави, старість і слабкість сил підтримай, юних у вірі святій зрости, мужність на добро направи, грішників до покаяння приведи і всіх християн благання почуй, болящих вилікуй, скорботи забери, подорожуючим допоможи.

Ти знаєш, Всемилостива, яко немічні, яко грішні, яко озлобленні і недостойні вибачення Божого, обач прийди нам на допомогу, та жодним гріхом самолюбства, спокуси і приваблювання гнівити Бога: Тебе імами Предстательніцу, Іже Господь не опустить.

Боронь, Владичице, гріхопадінь і бід всіх, побожно закликають святе ім’я Твоє та поклоняються чесному образу Твоєму.

Ти бо молитвами беззаконня наші задарма очищаєш, також до Тебе припадаємо і співаємо:

віджени від нас усякого ворога і супостата;

молитвами Твоїми, падаючі дощі своєчасно і землі рясно родить, вклади в серця наші страх Божий до виконання заповідей Господніх, щоб усі тихо і мирно поживемо на спасіння душ наших, на благо ближніх і на славу Господа,

Йому бо, яко Творця, Промислителю і Спасителю нашому всяка належить слава, честь і поклоніння, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page