fbpx
Гороскоп

Про що потайки мріє кожен зі знаків Зодівку

Мрії, а особливо таємні називаються так не без причини, оскільки більша їх частина просто не здійсненна у звичній реальності. Тому кожен зрідка відправляється у свій власний вигаданий світ і малює ідеальні умови.

Давайте разом дізнаємося які таємні мрії є у кожного Зодіакального Знака!

Овни

Під впливом цього сузір’я в людях прокидається жага боротьби та постійної дії. Вони вольові та цілеспрямовані особистості, але зовсім не від того, що їм подобається долати перешкоди. Джерело

Сказати по правді, Овни трохи ліниві та мріють скинути з себе тягар відповідальності, повалятися на пляжі та просто розслабитися!

Вони уявляють, що кордони відкриті, а подорожувати можна просто, без будь-яких перешкод. До того ж їм здається прекрасним ідея, що коли-небудь всі зможуть обходитися зовсім без грошей!

Тельці

А ось Тельців дійсно привертає влада і високе положення, так що в мріях вони бачать себе королями, великими полководцями та імператорами процвітаючої держави!

Їм подобається, коли їх слухають, затамувавши подих, звертаються з повагою і захоплюються їх передбачливістю.

Тому то Тельці трохи ображаються і засмучуються, коли на них падають банальні побутові проблеми, на кшталт миття посуду або прання білизни, адже це ні царська справа!

Близнюки

Мрії Близнюків трохи приземлені, але від того не втрачають масштабу! Адже вони хочуть, щоб всі скарби світу належали їм, а вже як цим розпорядитися — вони придумали заздалегідь!

По-перше, більше ніколи не доведеться працювати! По-друге, легко дозволити собі будь-які покупки та розваги, а по-третє, можна нарешті то не залежати від громадської думки, і не обтяжувати себе непотрібними зобов’язаннями перед близькими!

Адже найбільше близнюкам не подобаються існуючі правила світу, але над тим щоб це змінити Близнюки просто не морочаться.

Раки

Мрії Раків вельми несподівані та незвичайні, оскільки їм хочеться, хоч ненадовго приміряти на себе образ зірки та народного улюбленця!

Вони уявляють себе на сцені, в оточенні шанувальників і роздають автографи.

У повсякденному житті представники цього знака часто сором’язливі, так що їх гріють вигадані сценки про популярність, силу і вплив на громадську думку.

Леви

З Левами все гранично зрозуміло, адже вони хочуть справжньої влади над усією галактикою, обожнювання і щирого поклоніння!

Їх мрії дуже масштабні, багатошарові та рясніють дрібницями.

А ще ці горді представники Зодіакального кола частенько замислюються про подорожі в часі, щоб виправити власні помилки, в яких можуть зізнатися тільки самим собі. Ну, наприклад, зберегти втрачені відносини або гідно відповісти кривдникові.

Діви

А ось представники цього сузір’я дуже екстравагантні, бо мріють, щоб їх залишили в спокою, причому всі та бажано одночасно!

Так що в їх мріях, як правило, відсутні люди, причому повністю і безповоротно.

Саме тому Діви найчастіше представляють польоти до інших планет, масштабні катастрофи та людину, яка вижила — тобто себе!

Звичайно можна залишити компанію, в особі когось близького, але бажано на іншому континенті, щоб зв’язуватися час від часу.

Терези

Ці зациклені на балансі товариші в таємниці мріють досягти успіху в чомусь одному, причому дуже серйозно!

Щоб бути відмінним світовим фахівцем, до якого йдуть на поклон за консультацією з найвіддаленіших куточків!

До того ж у власних мріях Терези не забувають про красу, якою так дорожать в реальності, але все ж уявляють себе більш недоступними, щоб мати можливість не танути від компліментів!

Скорпіони

Чарівний світ Скорпіонів як прекрасний, так і дивовижний! Адже вони щиро сподіватися, що настане той час, коли всіх їх кривдників скосить Ебола або задавить вантажівка зі щебенем!

З іншого боку, представники цього знака мріють про чисте кохання, повне єднання з другою половинкою і сьогоденну безкорисливість.

До того ж в їх таємних мріях немає місця матеріальним цінностям, які відволікають від прояву почуттів.

Стрільці

Внутрішній світ Стрільців дуже різноманітний, причому він здебільшого зовсім позбавлений мрій про кохання і романтику.

Річ у тім, що люди цього сузір’я вельми амбітні й одні з небагатьох, хто намагається мріяти про речі, які можна втілити в життя!

Стрільцям допомагає любов до змін і творчий підхід, так що вони нерідко стають успішними письменниками, акторами та музикантами, використовуючи уяву.

Козероги

Сказати по правді, представники даного сузір’я багато працюють, мало відпочивають, а їх трудові подвиги часто залишаються без належної уваги.

Від того в мріях вони сповнені важливості, мають шану і загальну повагу!

Козерогам щиро хочеться, щоб на них рівнялись, ставили в приклад, захоплювалися їх винахідливістю і принциповістю. А ще ці далекоглядні приятелі сподіваються, що бовдурів і дурнів з часом істотно поменшає!

Читайте також: Яким має бути гаманець, щоб він не тільки притягував гроші, але і примножував їх

Водолії

Що стосується цих борців за справедливість, то вони по-справжньому хочуть миру на всій планеті, більшою раціональністю, відкритістю та правдивістю, щоб усім жилося відносно спокійно.

А ще Водолії — один із знаків, який жадає безсмертя, вільного простору для пізнань і машину часу, щоб розширити свої можливості!

Так що ідеальний світ Водоліїв хоч і недосяжний, але дуже амбітний.

Риби

Що стосується Риб, то вони хочуть всього і відразу, але непомітно для інших!

До того ж вони зовсім не претендують на те, щоб їх мрії стали реальністю, адже вони представляють феодальні суспільства, далекі планети та немислимі винаходи, іноді одночасно і надзвичайно барвисто.

До того ж Риби, вважають свій вигаданий маленький світ досить реальним, і виринають на поверхню буденності тільки в крайньому разі.

You cannot copy content of this page