fbpx

Прогноз – Таро для всіх знаків Зодіаку на 13-19 травня 2019 року

Експерти рекомендують уважно вивчити розклади карт, щоб зрозуміти, які саме події будуть бажані, а що обіцяє неприємності. Завдяки таким знанням буде простіше планувати справи і вибирати шлях до добробуту. Джерело

Овен

По карті «Імператор» Овни зможуть розібратися зі складними справами і вирішити питання, що тягнуться з минулого. Аркан вказує на можливість мудро правити своїм життям, але для цього Овнам доведеться залишити емоції і прислухатися до голосу розуму. Він допоможе обрати вірний шлях до добробуту і уникнути прикрих промахів.

Аркан «Мир» символізує шлях до гармонії, завдяки якому Овни зможуть приборкати негативні емоції і спрямувати сили в мирне русло. По цій карті відбувається примирення ворогуючих сторін, а значить, в середині тижня вийде поставити крапку в конфлікті або суперечці.

Карта «Суд» символізує активний кінець тижня, коли Овни зможуть позбутися від усього, що заважає їх розвитку, у тому числі припинити відносини з людьми, які не дають жити щасливо. Це можуть бути маніпулятори або заздрісники, а також люди, що намагаються обманом змусити Овнів «співати під свою дудку».

Телець

Тельцям на початку тижня Аркан «Закохані» вказує на можливість позбутися від проблем в особистому житті за рахунок вольових рішень. По цій карті часто доводиться жертвувати чимось заради подальшого щастя, тому Тельцям не варто поспішати з прийняттям рішень. Важливо зважити плюси і мінуси, щоб наблизитися до особистого успіху.

«Верховна жриця» говорить про мудрість і витримку, які допоможуть Тельцям знайти вірний напрям. Порада Аркану — не квапити події і довіритися інтуїції. Внутрішній голос допоможе вибрати ті двері, що ведуть до щастя, і обійти стороною можливі перешкоди.

По карті «Помірність» Тельцям доведеться потренувати силу волі. В кінці травневого тижня витримка допоможе уникнути необачних вчинків чи рішень, які заведуть у глухий кут. Позитивний Аркан рекомендує відмовитися від порад зі сторони, які також можуть заплутати і не принесуть успіху.

Близнюки

«Повішений» вказує на припинення справ. Порада карти — тримати під контролем не тільки слова, але і думки, щоб не допустити промахів у важливих справах. На початку тижня може з’явитися бажання відпочити або перекласти відповідальність на чужі плечі, що призведе до неприємностей і віддалить від бажаної мети.

По карті «Відлюдник» Близнюки зможуть на час призупинити біг і проаналізувати все, що відбувається в їх житті. Карта вказує на можливість виправити помилки або не допустити їх, відмовившись від застарілих цілей або дій, що ведуть у глухий кут. Аркан попереджає Близнюків про те, що поспіх в середині тижня буде недоречним і може привести до проблем.

Аркан «Правосуддя» вказує на час, коли Близнюки отримають по заслугам за прийняті рішення в минулому. Тим, хто був чесний, не варто побоюватися, а тим, хто намагався обманом здобути благополуччя, доведеться зіткнутися з труднощами.

Читайте також: Гороскоп на 15 травня для всхі знаків Зодіаку. Що передбачає сьогоднішній день

Рак

Ракам Аркан «Сонце» вказує на прекрасний час, коли можна почати справу всього життя, залишити за спиною неприємності і досягти цілей, поставлених раніше. Позитивна карта говорить і про можливість відпочити, щоб набратися сил перед новим ривком до особистої перемоги.

Аркан «Закохані» вказує на якесь випробовування волі, з яким зіткнуться Раки в середині тижня. По цій карті важливо зібратися з силами, щоб прийняти вірне рішення і не пасувати перед труднощами що насуваються. Нерішучість може зіграти з Раками злий жарт.

Карта «Колісниця» віщує період в житті, коли зволікання може стати кроком назад і віддалить від мети. З цього Аркану Раки зможуть швидко впоратися з необхідними справами або обов’язками, а також почати шлях до успіху, поставивши перед собою чергову мету.

Лев

«Маг» вказує Левам на те, що вони самі вільні розпоряджатися своїм життям, не слухаючи думки сторонніх людей. Порада карти — самостійно розбиратися з виникаючими труднощами, щоб потім не звинувачувати порадників у власних невдачах.

Аркан «Колісниця» обіцяє закінчення важкого періоду в житті і перемогу в справі яку затіяли. З цього Аркану Леви повинні бути готові до того, що події в середині тижня можуть прийняти несподіваний оборот. При належній вправності Левам вдасться наблизитися до заповітної мети.

По карті «Імператриця» Леви зможуть досягти нових успіхів, перетворитися як зовні, так і внутрішньо. Мудрий Аркан вказує на можливість впливати на людей і вести їх за собою, однак Левам при цьому варто керуватися розумом, а не потурати своїм слабкостям.

Діва

На початку тижня Дівам варто прислухатися до поради Аркана «Правосуддя». За нього важливо приймати відповідальні рішення, які допоможуть досягти нових успіхів. Розумна обережність позбавить від неприємностей як у справах, так і при спілкуванні з оточенням.

Аркан «Луна» висвічує страхи і сумніви, з-за яких Дівам складно досягати нових успіхів. Порада карти — впоратися з собою і оцінити те, що відбувається тверезим поглядом. Багато страхів виявляться безпідставними, і подолати їх можна завдяки силі волі і бажанням позбутися від вантажу, що заважає руху до особистого щастя.

«Суд» вказує на період, коли Діви зможуть поставити крапку в складній справі, звільнитися від усього, що заважає розвитку, і продовжити шлях до благополучного життя. Порада карти — покластися на інтуїцію і не ігнорувати знаки долі. Вони допоможуть знайти вихід з неоднозначної ситуації.

Терези

Початок тижня, судячи по карті «Повішений», буде у Терезів плідним. З цього Аркану важливо визначитись з подальшими цілями, розставити точки у спірних питаннях і знайти в собі сили попрощатися з минулим. Лише залишивши за спиною все, що вже віджило, Терези зможуть досягти нових успіхів.

«Іерофант» — карта нових починань, однак Терезам для того, щоб досягти успіхів, доведеться покластися на себе. Думки зі сторони можуть виявитися не просто непотрібними, але і шкідливими, тому на цьому тижні Терезам варто відмовитися від порад і діяти за велінням серця.

Аркан «Сила» говорить про можливість розібратися з проблемами і завершити складні справи. Терезам в кінці тижня доведеться відмовитися від частини планів, віддати перевагу активній роботі замість відпочинку. Сила волі стане в нагоді тим, хто намагається впоратися зі слабкостями і спрямувати сили на вирішення важливих питань.

Скорпіон

Скорпіонам на початку тижня Аркан «Колесо фортуни» вказує на непередбачені обставини, за яких деякі плани можуть порушитися. Їм важливо бути готовим до неминучих поворотів долі, щоб вчасно зреагувати і прийняти вірні рішення.

Складності часом виникають у житті, і по карті «Відлюдник» Скорпіони зможуть з ними впоратися, на час відсторонившись від справ. В самоті простіше приймати вірні рішення, які в подальшому допоможуть уникнути неприємностей.

Карта «Смерть» символізує відродження, яке неминуче. Скорпіонам до вихідних днів важливо підготуватися до того, що у їх житті щось зникне, звільнивши місце новому. Опиратися змінам не вийде, адже без них не буде прогресу.

Стрілець

«Повішений» вказує Стрільцям на тупикову ситуацію, вийти з якої допоможуть виважені і мудрі рішення. По цій карті вимушене припинення справ — результат поспішних рішень у минулому і невірно вибраний шлях.

По карті «Імператор» Стрільцям варто проявити наполегливість і навіть завзятість, проте не забувати про те, що аналізувати події потрібно тверезим поглядом, не поспішаючи з прийняттям рішень. Ілюзії не допоможуть досягти щастя, а значить, важливо тверезо оцінювати свої сили.

По карті «Вежа» руйнуються плани. Тим не менш, це позитивний Аркан, за якого з’явитися можливість позбутися від усього, що заважає розвитку, відмовитися від застарілих цілей і знайти новий шлях до щастя.

Козеріг

«Правосуддя» вказує Козерогам на відповідальний період життя, коли важливо приймати зважені рішення і не гнатися за легкою наживою. З цього Аркану чесність і відповідальність приведуть до успіху, а спроби досягти бажаного обманом призведуть незабаром до великих проблем.

«Помірність» говорить про важливість дотримуватись обережності. У середині тижня Козероги ризикують зіткнутися з шахраями, обіцянки яких можуть вплинути на прийняття рішень. Козерогам важливо зважувати кожну дію, щоб не залишитися обдуреними і уникнути небажаного розвитку подій.

Аркан «Імператриця» обіцяє приємне закінчення тижня, коли Козероги зможуть налагодити особисте життя, розібратися з домашніми обов’язками і помиритися з близькими людьми. По цій карті успіхи не змусять себе чекати і на діловому терені, якщо правильно оцінювати свої здібності, а також виключити лінь і бажання відкласти виконання справ на невизначений термін.

Водолій

«Верховна жриця» вказує Водоліям на важливість зберігати терпіння і не поспішати з прийняттям відповідальних рішень. З цього Аркану події на початку тижня будуть розвиватися стрімко, але щоб включитися в роботу в потрібний момент часу.

«Суд» вказує Водоліям на зміни в діловому житті. По цій карті вирішуються питання про зміну роботи або просування по кар’єрних сходах. Аркан вказує Водоліям на можливість докорінно змінити життя і навіть змінити місце проживання в гонитві за кращою долею.

«Сонце» вказує на прекрасний період, коли Водолії зможуть отримати заслужені нагороди, вирішити спірні питання і насолодитися відпочинком в повної мірі. Позитивна карта говорить про те, що вихідні дні будуть для Водоліїв прекрасним часом, коли можна залишити турботи і дати собі можливість повноцінно відпочити.

Риби

«Імператор» вказує Рибам на міцні стосунки як в сім’ї, так і в діловому житті. З цього Аркану можна сміливо брати відповідальність на себе, займатися складними справами, налагоджувати ділові та особисті контакти.

По карті «Маг» Риби зможуть зайнятися творчими пошуками, знайти те заняття, яке допоможе їм розкрити дрімаючі таланти. Порада карти — слухати своє серце і триматися подалі від людей, які кажуть про те, що у Риб нічого не вийде.

Позитивний Аркан «Сонце» говорить про те, що в житті у Риб настає період, коли вони зможуть отримати довгоочікувану нагороду, відпочити після складних справ або з новими силами взятися за виконання чергового важливого проекту.

You cannot copy content of this page