fbpx

Пророцтво Матрони Московської на 2018 рік: жити буде все гірше і гірше

Дослівних пророкувань Матрони Московської на 2018 рік зроблено не було. Зате вона багато передбачала на рік попередній, вважаючи його дуже складним, скорботним і значущим для світу. А якщо врахувати, що астрологічний рік настає пізніше календарного, то можна припустити, що деякі її пророцтва пов’язані з початком 2018 року.

Пророцтво Матрони Московської

Господь не дав Матронушкі очей, але нагородив талантом – передбачити майбутнє і зцілювати хворих. Провісник народилася в звичайній селянській родині, де кожна дитина в першу чергу була «ротом», який треба годувати. Сліпа дівчинка могла опинитися в притулку, якби її матері не приснився сон, завдяки якому Матрона залишилася в родині. Жінка побачила птаха з людським обличчям, в якого не було очей, як і у її дочки.

З самого дитинства Матрона виявила в собі дар пророкувати людям те, що може статися з ними завтра або через кілька років, а трохи пізніше відкрилася і її унікальна здатність позбавляти від недуг, але сама вона перестала рухатися – відмовили ноги дівчини.

З тих пір все життя Матронушки було пов’язане зі служінням людям і збереженням в них віри в Бога. Матрона не раз говорила, що безбожництво буде покарано, що люди, втративши віру, будуть приречені на загuбель.

«Віруючих буде мало, життя буде гірше і гірше. Народ буде немов під гіпнозом».

Це пророцтво Матрони можна віднести і до революційної Росії, і до атеістскому комунізму, і до теперішнього часу. Сьогодні вже можна говорити, що багато з того, що передбачила віщунка, збулося. Вбuвство Царської сім’ї, стрaшна війна, смeрть Сталіна – все це вона точно побачила в своїх мріях. Але чи збудеться пророцтво святої Матрони на 2018 рік, поки залишається таємницею для людства.

Читайте також: 21 серпня день стане ніччю: на людство чекає неймовірне явище та стрімке зниження температури

Джерело.

You cannot copy content of this page