Протрималися їхні стосунки кілька років, але в щось більш серйозне так і не переросли. Одружуватися і думати про дітей не було сенсу, все ставало тільки гірше. Сварилися-мирилися поки не набридло. Остаточно розпрощалися, коли він закрутив роман на стороні

Ця історія цілком реальна і трапилася вона з моєю рідною сестрою. У неї є власна квартира і саме в ній вона проживала зі своїм цивільним чоловіком. І досить таки непогано жили. Не все гладко було, але досить життєво і рівно.

Дімка працював “сам на себе”, але прощатися з грошима не любив. Вони в нього весь час в “дєлє” були, крутилися і примножувалися. Але Таня і сама досить пристойно заробляла. Все, що їй потрібно було, вона купувала на свої гроші і ні в кого не просила. Це саме той випадок, коли в подружжя, нехай і цивільного, роздільний бюджет.

У Тані в квартирі були всі необхідні меблі і техніка, але поступово пара оновила все: купили новий спальний гарнітур, холодильний, пральну машинку і усіляку дрібну кухонну техніку.

Протрималися їхні стосунки кілька років, але в щось більш серйозне так і не переросли. Одружуватися і думати про дітей не було сенсу, все ставало тільки гірше. Сварилися-мирилися поки не набридло. Остаточно розпрощалися, коли він закрутив роман на стороні.

Зрозуміло, що Таня вказала йому на двері і забирати свої речі. І чоловік дуже відповідально поставився до цього доручення.

І от повертається якось Таня з роботи і не розуміє, що трапилося – обікрали…, але ж двері вхідні були зачинені. Вона ключем своїм відкрила, замки справні.

Все, що колишній купив в її квартиру за кілька років, він вивіз. Порожня спальна кімната, порожнє місце, де стояв холодильник. На місці пралки – тільки труби.

Поки вона була на роботі, він приїхав, зібрав речі і прихопив трохи меблів і техніки. Він же теж в покупці брав участь.

Тоді було не смішно. Довелося шукати кошти, купувати необхідне. А потім і в спальні ремонт робити.

Не можу уявити, що керувало цією людиною. Прожити стільки років разом і так вчинити. Напевно все-таки це дріб’язковість. Потрібно було з нього за оренду житла брати, щоб не так образливо було. Але це я жартую, звичайно.