fbpx

Приходимо ми з Оленою на місце зустрічі, і бачимо картину. Стоять двоє молодих людей, які, швидше за все, чекають нас: один дуже маленький і худий, ще й дуже дивно вдягнений. Другий досить повний і теж не надто привабливий. – Ми попали! – шепочу я подрузі. – Думаю, що це вони!

Декілька років тому ми з моєю найкращою подругою вирішили зробити досить не звичний подарунок сестрі 8 березня, познайомити її з хлопцем. Вона давно ні з ким не зустрічалася, а годинник цокав. Нічого кращого нам в голову не прийшло, ніж дати оголошення в редакцію місцевої газети: «Дві блондинки познайомляться з двома симпатичними чоловіками.»

Нашому здивуванню не було меж, коли наступного дня зателефонував молодий чоловік, представився Микитою і запросив нас на побачення, сказавши, що буде з другом. Домовилися зустрітися ввечері 7 березня біля кінотеатру.

Приходимо ми з Оленою на місце зустрічі, і бачимо картину. Стоять двоє молодих людей, які, швидше за все, чекають нас: один дуже маленький і худий, ще й дуже дивно вдягнений. Другий досить повний і теж не надто привабливий.

– Ми попали! – шепочу я подрузі. – Думаю, що це вони!

І прошу її непомітно зателефонувати одному з них. Не витягаючи руки з кишені, Олена набирає номер Микити, і тут той, що повніший, дістає свій телефон:

– Алло, привіт! Тебе зовсім не чутно!

Вони дійсно чекають нас. Я запанікувала, і нічого розумнішого не придумала, ніж схопити подругу за руку і втекти. Сміючись ми забігли в перший ліпший магазин, і раптом задзвонив телефон, це був Микита! І найгірше те, що він стояв позаду. Я повільно повертаю голову і бачу двох молодих чоловіків – не товстих і не тонких, а досить таки привабливих.

Хлопці прийшли раніше і зайшли погрітися в магазин, а ті двоє були просто випадковими перехожими, і їхній телефон також випадково задзвонив саме тоді, коли ми набирали номер Микити.

Далі все йшло за планом: ми провели чудовий вечір в гостях у моєї сестри, я відразу ж прошепотіла їй на вухо, що молоді люди це її подарунок на 8 березня. Тому ця ідея сильно розсмішила, та зустрічатися з жодним із хлопців вона не захотіла – не її тип.

Нам же з Оленою обом сподобався Микита, тому на наступний день ми жартома кинули монету – хто з нас його буде зачаровувати. Пощастило Олені. У них справді закрутився роман, щоправда тільки на три місяці. В те й період я також почала зустрічатися з хлопцем, та наші стосунки також швидко закінчилися.

А от нашим стосункам з Микитою скоро буде цілих десять років. Коли я розповіла йому про монету, він зізнався, що я сподобала йому з самого початку, та він посоромився проявити симпатію.

До речі, ідея з подарунком на 8 березня була вже й не така безглузда: через два роки після знайомства ми з чоловіком святкували весілля моєї сестри і його найкращого друга. Тепер ми товаришуємо родинами.

You cannot copy content of this page