fbpx

Пугачова і Галкін показали свій справжній замок: розкіш вражає (фото)

Шлюб Алли Пугачової і Максима Галкіна досі покритий таємницею за сімома печатками. Тільки найріднішим і наближеним до знаменитої родини вдається потрапити до них у гості. Живе подружжя в справжнісінькому замку в селі Грязь Одінцовського району.

Маским Галкін каже, що він з самого дитинства мріяв жити в замку, як справжній принц. Він навіть уві сні побачив, як повинен виглядати його палац. Тому, коли чоловік і жінка побачили на перший погляд непридатний для проживання пагорб у віддаленому підмосковному селі, відразу зрозуміли, де буде зведений їх замок.

На відміну від сусідських Барвихи і Жуковки, де живуть багаті і знамениті в своїх царських хоромах, село Грязь – тихе затишне містечко без нічних клубів, величезних супермаркетів і розвиненої інфраструктури. Одним словом, те, що потрібно для неспішного сімейного життя.

У своєму комфортабельному гніздечку Примадонна і великий російський пародист приймають гостей, ведуть господарство, ростять двійнят Лізу і Гаррі. Місцеві жителі розповідають, що Максим постійно знаходиться на роботі або на гастролях, а ось Аллу з дітьми можна частенько побачити прогулюючись біля ставка. Правда, завжди з двома охоронцями: безпека понад усе.

Площа замку – 3 000 кв. м, в ньому 6 поверхів, 20 житлових кімнат (з них 5 – гостьові спальні), вантажний ліфт, паркінг, оранжерея, зимовий сад, басейн. Біля замку стоять 2 маленьких будиночка, в яких проживає прислуга.

Будиночок виконаний в класичному вікторіанському стилі, тому меблі в ньому зроблені на замовлення під старовину. На 1-му поверсі замку розміщується величезний зал з люстрою, каміном, великим дубовим столом.

Кухня з новітнім обладнанням оцінюється експертами в 700 тисяч євро!

Ложе для голубків (спальня Максима та Алли) – на верхньому поверсі, куди можна дістатися або на вантажному ліфті, або по дорогих сходах.

Особливе місце в будинку займає бібліотека. Подружжя не скупилися на дубові стелажі ручної роботи.

Щоб утримувати такий гігантський будинок, необхідно мати багато прислуги. Зіркова пара вважає за краще наймати филиппинок: вони дуже працьовиті і не знають мови, а значить, не зможуть розповісти ЗМІ всіх таємниць.

На утримання будинку у подружжя в місяць йде близько 500 000 рублів. Дітлахи Галкіна і Пугачової обожнюють грати в замку. Вони займаються французькою, англійською, малюють, ходять на балет, на плавання, пробують свої сили у великому тенісі та фігурному катанні.

У селі подружжя називають Пугалкіними за аналогією з Бранджеліна (шлюб Анджеліни Джолі і Бреда Пітта). Кажуть, на місцевих Алла Борисівна грошей не шкодує. Допомагає, чим може, тому в народі її звуть Годувальницею.

Читайте також: Забудь про марнотратство: 6 речей, які ніколи не роблять багаті люди

Джерело.

 

You cannot copy content of this page