Ранкова молитва на четвер – готуйтеся до Великого посту щиро, з вірою і молитвою

В останній підготовчий тиждень до Великого посту важливо молитися. Ця ранкова молитва саме на червет

“Поблагослови мене зараз, о Любове Отцева, у крові Ісуса Христа, силою Святого Духа. Тобі, Триєдиний Боже, належиться хвала і подяка за Твій постійний захист, пораду і втіху. Минула ще одна ніч під Твоєю опікою. Світлом ласки Своєї Ти не полишив мене одного посеред темряви.

Даруй мені ласкаво, щоб усією силою моєю Я віддав себе Тобі і для Тебе, що дав мені стільки доказів Своєї вірності. Я доручаю себе Твоїй владі з усім, над чим Ти настановив мене розпорядником у цьому світі. Будь Сам початком і кінцем усього, з чим я матиму справу.

Читайте також: «Хто вірує в Сина – живе, життям вічним». Сильні рядки з Біблії, які стануть підтримкою у скруті і змінять ваше життя

Нехай усе це сприяє Твоїй шані і служінню моєму ближньому у Твоїй любові. Вбережи мене цього дня від влади усіх злих духів і від усіх злих людей, щоб вони не мали влади наді мною, і нехай я буду вірним слугою Твоєї милості і відданим робітником у Твоєму винограднику. Не дай ані тілесній безпечності ані лицемірству мати владу наді мною.

Вчини моє серце сповненим радості відповідно до Твоєї волі, і нехай сонце Твого милосердя ніколи не заходить для мене, але довіку сяє наді мною у Христі Ісусі, моєму Господі. Амінь.”