fbpx

Ранкова молитва на Вознесіння Господнього про наше спасіння

У світле свято Вознесіння Господнього в храмах співаються тропарі, кондаки, читаються молитви, в них спочатку описується сама божественна подія, а потім йде утвердження обітниць Ісуса Христа, залишеного християнам, що живуть на землі.

Тропар Вознесіння

Піднісся Ти у славі, Христе Боже наш, радості виконавши учнів обіцянкою Святого Духа, за твердженням їх благословенням, у тому, що Ти – Син Божий, Спаситель світу.

Кондак Вознесіння

Виконавши весь задум про наше спасіння, і те, що на землі з’єднавши з небесним, піднісся Ти в славі, Христе, Боже наш, зовсім не залишаючи нас, але перебуваючи нерозлучно і закликаючи Тебе, що любить: «Я – з вами і ніхто – проти вас!

Цього дня Господь піднісся плоттю на Небо і осів праворуч Отця. Ця подія стала завершальним актом у справі спокути людини, примирення людини та Бога. Господь «посадив» людську природу «одесную» Бога Отця. Цим Він не тільки удостоїв природу людини найвищої честі, але й відкрив усім людям шлях на небо.

Піднявшись на Небо, Господь показав усьому світові, що чекає на Його вірних послідовників: Царство Небесне, Царство Слави.

Амінь!

You cannot copy content of this page