fbpx

Ранкова молитва, яка допоможе знайти своє щастя

Потрібно знати, які молитви варто читати і коли, щоб знайти справжнє і довгий щастя.

Головне пам’ятати, що молитви варто повторювати кожен день, бажано вранці, після сну. Можна молитися вдома, це дуже зручно, правда, вважається, що більшого ефекту ви отримаєте, якщо будете молитися все-таки в храмі або церкви.

Треба розуміти, що молитва буде мати місце бути тільки якщо, ви будете щиро вірити в те, що говорите. Найкраще завчити на пам’ять молитви “На удачу” або молитву “Ісуса Христа”. Ви можете також звернутися до Господа, якщо бажаєте чогось вкрай необхідного. Тоді читайте молитву Господу Богу – точно не прогадаєте.

Дуже важливо розуміти, що результат залежить тільки від вас, і навіть якщо ви бажаєте того ж самого, що й інша людина, підсумок буде різний. На це впливає багато факторів: від вашого особистого стану, і просто різниця у світосприйнятті. Головне – вірте, і все буде добре.

Ранкова молитва “На удачу”

“Господь Всемогутній, милостивий Батько наш! Допоможи мені, рабу Твоєму грішному, в земних справах моїх, щоб послужили вони на славу Твою. Направ мене на шлях істинний, не покинь мене в хвилини сумнівів. Вкажи мудрою Своєю рукою рішення вірне, просвіти світлом мудрості. Борони мене від гріховних спокус, вбережи від недобрих людей і вчинків неправедних. Вірую в силу і волю Твою, всією душею Тобі довіряюся. Амінь”

Позначки:
facebook